Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cativa banuti au mai lasat . sa speram ca nu se vor opri aici ...
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • 5.14 lei lukoil 95.

      Comment


      • cand euro creste - se scumpeste iar cand euro scade - nimic
        sigpic #

        Comment


        • Azi,Zimnicea-Petrom, 5,18 lei euro 95, 5,55 lei '99 si 5,08 diesel
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • asa vad si eu ca s-a ieftinit, parca mai putin prin bucuresti si mai mult prin tara. la sibiu diesel 5.16 , benz 5.23. traiasca tov. bin laden, am inteles ca dupa plecarea lui in cuba a inceput ieftinirea asta mondiala. cred ca bea o bere cu nea nicu si ii injura pe americani.

            Comment


            • Originally posted by adimrv View Post
              cand euro creste - se scumpeste iar cand euro scade - nimic
              Cand euro creste-benzina creste, cand euro scade-benzina creste, cand TOTUL scade- benzina creste...cand totul creste...ati ghicit
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • voi spuneti ca motorina e scumpa dar de benzina care este 6 lei si ajunge la 7 noi ce sa mai zicem...
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

                Comment


                • Petrom Sibiu & Timisoara:
                  -benzina 92: 5,24 lei
                  -motorina: 5,14 lei

                  Cat de mult imi plac masinile cu motor pe benzina, in vremurile astea mi-ar fi placut ceva diesel

                  Comment


                  • MOL Tm langa spitalul judetean,motorina:-TempoPlus-5.24 lei/l
                    -Evo-5.54lei/l

                    Comment


                    • Cat mai costa motorina la Omv?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • fratilor vreti sa scada pretul...nu mai mergeti toata ziua cu masina..(o sa scada) stiti treaba aia cu CERERE SI OFERTA . !!! am observat ca in Bucuresti s-au imputinat masinile care mergeau toata ziua acum 1-2 ani!

                        Comment


                        • azi rompetro fx benzina pret 5.30
                          sigpic #

                          Comment


                          • in weekend, lukoil cu tot cu reducere, centura Bucuresti, gpl 2.67, benzina 5,25 parca.

                            Comment


                            • Sunt stupefiat cind am vazut azi dimineata ca iarasi a scumpit benzina petromul cu +0.09 bani/litru iar pretul barilului e la 112.57 iar pe piata americana e la 95 USD

                              Vad ca si bnr-ul se joaca de-a cursul valutar si a ridicat din nou dolarul la 2.89 iar inainte de brabusirea barilului era 2.76.

                              Comment


                              • Ce jeguriiiiiii.Abia astept ziua cand vor fii incendiate benzinarii ca nu se mai poate..........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google