Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oare cat o fi la bulgari?! era cineva pe aici care baga din Moldova cu 4 lei/litru [/QUOTE]

    razi tu razi dar razi degeaba..el baga cu 4 lei tu cu 6,2

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      pretul e dat de calitate... nu?! de aditivare ziceam si eu. merge mai bine cu omv si o sa continui cu ei ca n-am alta solutie mai ieftina. pt 10 bani/litru diferenta, merita.

      oare cat o fi la bulgari?! era cineva pe aici care baga din Moldova cu 4 lei/litru
      Eu am alimentat de la omv primii 3 ani si in ultimii doi am schimbat pe Mol. Saptamana trecuta am alimentat cu doua bonuri de carburant de la omv, pentru ca eram fortat sa fac asta si astazi am realimentat dar de la Mol. Sincer, am simtit imediat ca masina merge mai bine, trage mai ok cu benzina asta. Din punctul meu de vedere e peste OMV.

      Comment


      • Originally posted by slim_daddy40 View Post
        oare cat o fi la bulgari?! era cineva pe aici care baga din Moldova cu 4 lei/litru
        razi tu razi dar razi degeaba..el baga cu 4 lei tu cu 6,2[/QUOTE]

        nu radeam de faptul ca baga de acolo ci de ce am ajuns sa facem. si eu as baga mai ieftin dar nu-mi permit sa ma duc din bucuresti in moldova. si sincer nu prea as avea incredere in moldoveni. mi-e ca la 4lei/litru plec cu injectoarele in punga. prea sunt hoti astia...

        @SCH. se poate... am zis ca vreau sa incerc si eu moll. desi se poate la motorina sa fie diferit. dar oricum incerc,. n-am idee cat o fi motorina de top la moll... omv e mai scump cu 10 bani/litru decat petrom, dar si mai bun.
        Last edited by B997NDL; 23 February 2012, 18:16.

        Comment


        • sal

          subscriu ce zice usr1 o sa merg pe jos, deci ce dreq fac astia scumpesc in fiecare saptamana? ieri am pus diesel simplu cu 5.68 ce smecheri sunt maine o sa o scumpeasca cu 9 bani? matematic 5.68+0.09=5.76ron, saptamana trecuta pretul pe l era 5.74 a ''ieftinit-o'' apoi o scumpeste deci oricum 0.02 ii pe plus nu? mama lor de dobitoci, da oricum e Romania de ce m-as mira, rom=rrom ? oare.......

          Comment


          • bucura-te de vremurile astea cand o iei cu 5,76. o sa vezi tu in vara... au spus f clar ca politica va fi de scumpiri a carburantului,

            Comment


            • Cred ca va ajunge cat de curand la 6 lei cea de 95!

              Comment


              • pai ce crezi?! anul trecut au scumpit si nu anuntasera politica de scumpiri. anul asta au anuntat-o (cel putin petrom). acum au o scuza ...vor zice "v-am spus noi! de ce nu ne-ati crezut?!"

                in vara, cand circula lumea mai mult, prevad un 6,5 la benzina 85 si motorina regular.

                http://stirileprotv.ro/stiri/actuali...m_nooverride=1 frumos...
                Last edited by B997NDL; 23 February 2012, 20:36. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Pai fratilor, americanii sunt nenorociti ca ii bat pe irakieni pentru petrol, dar nici la pompa cand se scumpeste benzina nu e bine

                  Comment


                  • Asta este "avantajul" unui pret liberalizat, vanzatorul face pretul "cum vrea muschii lui", o sa vedem noi cand se vor liberaliza preturile la gaz si energie electrica (asta asa ca FMI face presiuni sa se faca cat mai curand). Cand acea clipa va venii, pretul la pompa o sa fie ultima grija pe ceare o sa o avem (cand o sa trebuiasca sa luam un bidon sa ne dam foc in mijlocul strazii).

                    Comment


                    • Am alimentat azi , pe dorobanti Petrom 6 lei 1 L de motorina :|
                      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                      Comment


                      • Sortimentul mai ieftin?? :|

                        Comment


                        • cred ca ati vazut deja ca rompetrol a scumpit si mai mult carburantul. si vine si lukoil.

                          @Andy88: ce legatura are? crezi ca irakul scumpeste benzina?! la noi se scumpeste din principiu. pt ca trebuie sa ne aliniem la ue dar numai la preturi.

                          Comment


                          • Pana cand sa ne mai aliniem cu UE doar la preturi...tare sunt curios cand o sa se sparga besica!

                            Comment


                            • sal

                              vineri 1 litru de motorina simplu 5.85ron la Petromv; PCH niciodata zic eu, eu poate fac asa o sa mi iau un mountainbike tare o sa ma ploaua, ninga dar o sa am un avantaj cat ii dau de papa motorului atat o sa traga

                              Comment


                              • Acuma am trecut pe langa petrom si motoriana este 5,9 ron si benzina 5,7 ron este grav ce se intampla in tara asta de hoti poate se schimba ceva in toamna ca nu se mai poate asa ceva!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google