Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parerea mea e ca o sa se mai scumpeasca ca la noi e ca la nimeni.Fratilor de ce bagati benzine scumpe ca doar n-are niciun efect,e placebo.
    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

    Comment


    • benzina EVO de la mol si carrera 100 de la omv au cifra octanica mai mare. si in plus sunt bune pentru curatarea bujiilor si a conductelor pe unde trece benzina. in loc sa bagi tu aditivi sa omori masina, pui benzina din asta.

      noroc ca pompa de motorina e mai mare in diametru si nu incape in rezorvorul de la loganul pe benzina, ca era sa fac plinul cu motorina EVO
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Parerea mea ca desi sunt cat de cat ok,carburantii de la Mol sunt prea scumpi.Asta e parerea mea.
        Last edited by Red_Alin; 5 February 2009, 21:25.

        Comment


        • da, e scumpa. dar e si buna. ai siguranta ca bagi benzina, nu ca la lukoil sau partener rompetrol, unde mai mult ca sigur exista apa in benzina sau mai stiu eu ce minunatii. un plin cu evo e bun o data la cateva luni, ca sa mai curete pe acolo conducte si alte piese pe unde trece.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Eu ma referam la faptul ca ofera putin dupa parerea mea.
            Adica raportul calitate-pret e slabut.

            Comment


            • Eu unul a-si alimenta numai de la petrom,petromv,omv,mol ca numa in aceste benzinari am incredere de pe piata de a noi dar molul are preturi cam exagerate dupa parerea mea.

              Comment


              • Azi am pus Carrera 95 de la PetrOMV din Mioveni cu 3.31 ron...si tot mai urca

                Comment


                • sa urce ,mama lor de pungasi
                  si daca am auzit eu bine:cand se vor scumpi accizele la tutun,alcol, se vor scumpi si accizele la combustibili
                  deci:nu mai consumati alcol......bun
                  nu mai fumati.........................bun
                  dar ce legatura are combustibilul?
                  sigpic Alexandria

                  Comment


                  • Pai stiu ei la ce sa scumpeasca accizele de ce are omu mai mult nevoie.

                    Comment


                    • carerra 95:32.800 omv valcea nord acum 2 ore
                      fara

                      Comment


                      • carera 95 3.31 azi la omv statia din centru, am uitat sa specific mai devreme. pana ieri a fost 3.28. presimt ca iar ajunge litrul aproape de 4 lei. ca nu le e jena sa schimbe pretul
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Extraordinar.E incredibil ce se intampla in tara asta.
                          Ce bine stiu sa scumpeasca,dar cand era vorba de ieftinit greu se incumetau sa o faca.

                          Comment


                          • nici nu ma mir...cand e vorba de pierderea profitului e si normal. chiar daca profitul e de 3-4 ori mai mare decat ar trebui. asa e omul, lacom
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Adio carburanti ieftini in Romania, se pare ca accizele la produsele petroliere vor creste cu 33% in 2009. Va dati seama ca dupa ce trece criza, aceasta crestere nu va fi anulata...si daca avem norocul sa mai creasca si dolarul si barilul de petrol...e posibil ca in scurt timp sa platim 5 roni pe un litru de benzina de 95.

                              Comment


                              • Nu mai rezist sa vad ce hotii se fac la noi in tara acuma a anuntat la tv ca petrom a scumpit benzina cu 5 bani pe litru haideti sa iesim cu toti in strada si sa protestam ca suntem furati pe fata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google