Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • corect... numai ca trebuie sa fim cat mai multi...
    pana nu reusim sa ne solidarizam, ne vor fura in continuare cum vor ei
    Better late than never, but never better late

    Comment


    • Romanii de obicei is lasi si nu iasa in strada cum au iesit acuma o saptamana francezi in strada inseamna ca la romani le place viata asta asa scumpa mai ceva ca in germania unde toate sunt mai ieftine ca la noi.

      Comment


      • De acord si eu cu miting-ul.Dar pentru asta ar trebui autorizatie din partea primariilor din care facem parte.

        Comment


        • deci.Suntem furati.Si?
          Avem curaj sa iesim sa protestam? Nu...de ce? Asa suntem noi Romanii !!
          Umflam buzunarele altora cand de fapt noi saracii abia ne permitem o masina...ca sa nu mai vorbesc de o locuinta sau alte chestii.
          Pana una alta.....cand ieftineau benzina o faceau cu maxim 5 bani...dar de scumpit o scumpec si cu 14bani pe litru....asta in conditiile in care pretul barilului a crescut cu 5$ .
          Rusine.Dar daca nu iesim in strada vor continua aceasta bataie de joc !!
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • Mamaliga romaneasca a explodat o singura data .... in 1989 !!!!
            Nu va mai asteptati la asa ceva si acum !!!
            Last edited by givali; 6 February 2009, 16:20. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • corect!nu o sa se mai intample niciodata ce s-a intamplat atunci...!multi dintre "EI" merita impuscati!traim intr-o tara in care cu bani cumperi absolut orice!nimic nu e imposibil! incredibil,la mol,in 3 zile consecutiv alimentez si in fiecare zi alt pret!
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • Inseamna ca romanilor le place acest sistem bolnav de gandire fricosi de romani ce suntem!!!!!!!!

                Comment


                • Un miting in fata unuia dintre sediile Petrom ar fi binevenit! Sunt o gramada de ONG-uri care pot face asta, oare li se inchide gura? Guvernul, Ministerul Economiei, ANRE si multe alte institutii, dracu' sa-i ai, oare nimeni nu se sesizeaza???
                  Asta se numeste JAPCA!
                  Inainte de toate, noi trebuie sa constientizam ca ei traiesc pe spinarea noastra, de pe urma consumului mare si a comoditatii noastre!! Ia sa nu mai fim comozi, ia sa nu mai fim dependenti de masina, ia sa consumam mai putin combustibil, sa vedem, tot aceleasi preturi vor fi! Ia sa scada cererea, sa vedem, o fi bine, n-o fi bine .....?!?!
                  Ma gandesc cu groaza ........ daca petroulul va ajunge la 100 dolari/baril, benzina va costa 8 lei/litru?????

                  "V-as coase la gura cu sfoara, vreau sa va doara ......!!"

                  Comment


                  • Dupa cum a crescut pana acum Cam da ...
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • Maine sau duminica trebuie sa imi pun la punct bicicleta sa unflu rotile sa ung lantul sa mearga usor ca daca benzina v-a ajunge la 8 lei sa am pe ce pune mana le nevoie.

                      Comment


                      • si eu trebuie sa o pun la punct. eu trebuie sa o duc la un service ca are nevoie de reparatii serioase la pedale. trebuie schimbat tot bratul si eu nu ma pricep. plus alte chichite pe care nu mi le mai aduc aminte din august de cand e trasa pe dreapta
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Am alimentat de la petrom cu benzina de 95 fara pb cu 3,24 lei si am trecut pe langa alt petrom si benzina de 95 era 3.29 lei nu inteleg petromul nu are acelasi pret la fiecare statie peco.

                          Comment


                          • Vezi ca daca era petromv, atunci sigur era bine, ca la petromv e mai scumpa!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • dar asa e la toate benzinariile. difera pretul in functie de locul in care e statia de benzina. si la brasov pretul pe litru difera de la o pompa la alta, la mol, omv, petrom...e o prostie de-a lor, n-avem ce face.

                              benzina de 95 la omv 3.33 lei..scumpita de la 3.31 de acum 2 zile
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Originally posted by sibianul View Post
                                Vezi ca daca era petromv, atunci sigur era bine, ca la petromv e mai scumpa!
                                Am alimentat de la petrom din Mures si era 3,24 lei iar in Medias la petrom era 3,29 lei SIGUR NU ERA PETROMV.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google