Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exista cumva un forum pentru Biciclete Pegas pentru ca asta e viitorul!
    EX : + =

    Comment


    • Euro scade, motorina se scumpeste! Dar chiar nu-i mai inteleg pe astia!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Da, dar pretul barilului creste, ieri iar a atins un pret record de 112,48 dolari, si totusi de ce doar motorina se scumpeste?

        Comment


        • Si nu numai euro a scazut. si dolarul a scazut la greu si n-am vazut nici o scadere de pret.oficial au scumpit-o aseara, dar la pompa e scumpa de cateva zile.oricum mi se pare inuman sa pui pretul la pompa peste pretul oficial. in belgia de ex carburantii sunt sub pretul oficial si motorina incepe sa devina mai ieftina ca la noi. app benzina de ce nu se scumpeste? In afara e 5 lei litru.ca doar se scumpeste barilul de petrol, nu barilul de motorina.
          Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

          Comment


          • Care alimenteaza cu Top99+ de la Petrom ca trebuie sa trec pe la ei, si sa stiu la cat ma astept, ultima oara era 4.09 RON . Cine stie ?
            sigpic

            Comment


            • Dracu sa-i ia pe astia cu scumpirile lor. In octombrie cand am luat masina am dat 3,3 RON/L pe primul plin, iar acum cateva zile ... 4,4 RON/L. Las-o-n ma-sa de treaba in 6 luni de zile sa creasca pretul cu peste 1 RON/L
              (este vorba despre motorina)
              Last edited by god; 16 April 2008, 14:06.
              ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
              Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

              Comment


              • Si pretul va mai creste, azi un nou pret record pentru barilul de petrol 114 dolari. Ultimul record era de 112,14 dolari (asta cand a marit Petrom preturile la motorina).

                Comment


                • M-am sucit si am alimentat de la un Partener Rompetrol, Efix 95 (ca 98 nu aduc)- 3,88 lei/l! Si ce daca a scazut Euro si USD, vreti sa scada preturile la combustibili? Hai ca vreti prea mult! Nu stiti ca la noi e invers fata de lumea civilizata?
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Aoleu, inca nu ati inceput acomodarea? Grav! Cand mergeti la peco si vreti sa alimentati, ganditiva ca puneti cu 5 lei virtuali litrul de combustibil si o sa treceti mai usor peste majorarile de pret ce or sa vina. Eu unul nu mai stau sa ma gandesc ca e 4,2 lei litru, daca mai scade daca mai creste, oricum stiu unde se va ajunge deci, asta e, ca de facut nu putem face nimica.

                    Comment


                    • OMV95 = 3,93 lei/litru
                      ...conform graficului de crestere
                      faq

                      Comment


                      • In arad pana si gazul ii 2.30 ron
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • Sa va mai spun ca pretul barilului doboara record dupa record?
                          Ieri a fost 115,24 dolari.

                          Comment


                          • Si ce o sa facem?
                            Trecem la biciclete cum a spus cineva mai sus?

                            Comment


                            • "Mersul pe jos face piciorul frumos" si e mai sanatos.

                              Comment


                              • Facem abonamente pe mijloacele de transport in comun
                                sau alte variante
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google