POZE si Discutii despre Codul Rosu De Ninsoare!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POZE si Discutii despre Codul Rosu De Ninsoare!

    Ziar online - DC News va aduce cele mai noi stiri din politica, monden, sport, international. Cititi stirea zilei si fiti informati. Realitatea din Romania prezentata de cei mai buni jurnalisti. Un ziar online care te tine in miezul evenimenteleor. Vedete, oameni politici, partide, alegeri si tot ce se intampla in timp real.
    Saab 9-5 Aero

  • #2
    eu nu cred. o sa ninga putin si gata

    problema este gerul care afecteaza tot bazinul hidrografic al romaniei. la peste 15 zile de ger si inghet apar probleme in alimentarea cu apa
    Last edited by alessandro; 1 February 2012, 19:19.

    Comment


    • #3
      E cam pe bune. Niste surse interne din cadrul unei institutii mi-au confirmat. Deja au primit telefoane de la INMH pentru stare de cod rosu. Momentan nu e nimic trambitat pe main stream. Sper sa nu fie chiar asa si sa se suceasca vremea, dar pe simularea radar e groasa treaba.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        hai romanule la supermarket sa facem provizii. nu o sa mai avem ce manca . rupeti magazinele

        Comment


        • #5
          pfoaaai la cod rosu mi zapada pana-n gat) faceti aprovizonarea baietii,bagati masiniile la garaj ca nu le mai gasiti pe strazi
          MY CLA

          Comment


          • #6
            Deja au inceput sa "devalizeze" magazinele
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              La Galati deja de 2 zile sunt probleme cu alimentarea cu apa datorita sloiurilor, care au blocat prizele de captare de la Priza Dunarii. Nivelul scazut al apei a pus oarecari probleme impingatorului care trebuia sa rezolve problema sloiurilor. Daca mai vine si ninsoarea...
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #8
                am vazut si eu acum. e tun toata dunarea

                si nebunii aia la Constanta au intrat cu Matizu pe mare. doamneee

                Comment


                • #9
                  au mers cu matizu ca sa nu fie asa greu... de-ar cadea in apa vezi acolo...nu mai calca pe gheata nici cu picioru
                  MY CLA

                  Comment


                  • #10
                    sa vezi ca ninsoare e mai eficienta ca protestele de zilele trecute , o sa blocheze tot traficul bucurestean

                    Comment


                    • #11
                      e nebunie prin magazine ca unii si-au luat salarii zilele astea,romanul cand are bani isi ia mancare muuuultaaa

                      Comment


                      • #12
                        Un sambure de adevar exista in orice zvon..
                        Meteorologii vor emite pentru perioada următoare cod galben pentru "fenomene meteo periculoase" în mai multe judeţe, avertizare care va fi menţinută cel puţin până vineri la prânz, subiectul fiind discutat în şedinţa de miercuri a Guvernului, au declarat agenţiei Mediafax surse oficiale.


                        iar Busu zice la Protv ca urmeaza ninsori abundente si probabil maine meteorologii vor da mai multe detalii.
                        Saab 9-5 Aero

                        Comment


                        • #13
                          Sunt convins 100% ca o sa fie groasa de data asta deoarece si la protv au zis ca s-ar putea emite un cod portocaliu o dadea o tanti de la INMH cu niste abureli pe acolo iar la sfarsitul materialului au prezentat si ce semnifica codul ROSU deci un oarecare subinteles. Probabil o sa il lase la portocaliu sa nu alarmeze populatia si sa evite o oarecare stare de panica.

                          In ceea ce priveste proviziile sunt de acord ca in perioada iernii si nu numai fiecare sa aibe apa si alimente cel putin pentru 3-4 zile, niciodata nu se stie ce si de unde pica!

                          Comment


                          • #14
                            pai da, la Luncoiu de sus e si normal sa`ti fie teama cu mancarea

                            Comment


                            • #15
                              Toate astea au un singur vinovat...Romica Jurca.Si cat o admiram cand era telejurnalul.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google