Pozele Nu Se Incarca Deloc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De exemplu nici astea nu merg - http://www.loganclub.ro/forum/galeri...la-t25521.html

    Comment


    • #17
      care din ele...ca uite prima merge...
      Voi asteptati un pic pana se incarca? Nu se incarca instant...dureaza un pic...20-30 sec max
      Attached Files
      Last edited by Cristi_Xp; 17 July 2013, 15:47.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        Mie nu imi incarca deloc nici o poza...nici dupa 1 minut.
        Nu ma deranjeaza...am pus linkul poate este de ajutor in rezolvarea problemei.

        Sent from my GT-B5330 using Forum Runner

        Comment


        • #19
          Mie imi merge si pe telefon si pe PC (Mozilla cu ultimul update)
          sigpic

          Comment


          • #20
            Alejandro,ce browser?
            Last edited by Cristi_Xp; 17 July 2013, 15:56.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Alessandro, mi e mi le incarca pe toate.
              Foloseste ultima versiune de mozila cu toate add-on-urile necesare instalate. si mai da din cand in cand o curatare a istoricului (cu Ctrl+Shift+Delete)

              Comment


              • #22
                Si la mine le incarca dupa aproximativ 5-7 secunde. Pe toate! Folosesc Mozilla Voi incerca mai tarziu si de pe laptop, pe ala merg cu Chrome, sunt chiar curios!

                Comment


                • #23
                  mie mi-a incarcat si cu cel mai penibil dintre penibili... IE
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    Si la mine se incarca toate. Nu am intampinat probleme la desciderea niciuneia dintre fotografii. Folosesc Firefox si antivirul Avast. Firewall nu folosesc.
                    Attached Files
                    My ride

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by alessandro View Post
                      Daca dai click si astepti sa se deschida, poti sa bei si o cafea (cel putin la mine).

                      Incearca asa: click pe una, mai o data click sa nu mai incerce sa o deschida, click pe alta poza, mai un click sa n-o mai deschida, te duci la prima poza care ai dat prima data click si sanse maxime sa o deschida aproape instant )

                      Daca nu merge repeta operatiunea de una-doua ori si se deschid toate fara stres (cel putin la mine asa merge la astea mai vechi, altfel nu le pot deschide, sau dureaza prea mult)

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Razvy View Post
                        Ultima Activitate: 30th June 2013 09:19

                        deci nu cred ca ai sanse sa-ti raspunda
                        Ce are sula cu prefectura? Asa si tu,,aia a fost ultima data cand am intrat pe acel topic,,si nu ultima data de activitate de pe forum.

                        Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        un exemplu cu un link...ceva concret ?
                        Un exemplu... De pe acest THREAD pozele de pe primele doua/trei pagini nu se deschid.

                        Astea mai noi de la acest POST incolo se deschid.
                        Cu alte cuvinte,pozele mai vechi nu se deschid, dar pozele mai noi da. Si exemplele pot continua si pe ale topicuri.
                        Acasa la Bucuresti folosesc google chrome, aici la tara(ca aici sunt acum) folosesc un laptop tot cu chrome instalat si aceiasi problema persista la ambele.
                        Last edited by Ivan Marian; 18 July 2013, 22:29.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ivan Marian View Post
                          Ce are sula cu prefectura? Asa si tu,,aia a fost ultima data cand am intrat pe acel topic,,si nu ultima data de activitate de pe forum.
                          Nu era vorba de tine, trimite repede un buchet de flori la Razvy sa te ierte
                          Attached Files
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • #28
                            ce brauzar folosit fratilor,ca la mine le incarca instant...
                            Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Ce are sula cu prefectura? Asa si tu,,aia a fost ultima data cand am intrat pe acel topic,,si nu ultima data de activitate de pe forum.



                            Un exemplu... De pe acest THREAD pozele de pe primele doua/trei pagini nu se deschid.

                            Astea mai noi de la acest POST incolo se deschid.
                            Cu alte cuvinte,pozele mai vechi nu se deschid, dar pozele mai noi da. Si exemplele pot continua si pe ale topicuri.
                            Acasa la Bucuresti folosesc google chrome, aici la tara(ca aici sunt acum) folosesc un laptop tot cu chrome instalat si aceiasi problema persista la ambele.
                            Attached Files
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #29
                              Eu folosesc Chrome, si nu se deschid.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ivan Marian View Post
                                Un exemplu... De pe acest THREAD pozele de pe primele doua/trei pagini nu se deschid.
                                Din curiozitate am incercat si eu; la mine se incarca, chiar destul de repede, pozele ridicate de @Fratello, posturile 1 si 6; si ale tale Marian de la posul 12.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google