Prenume, Nr. Masinii Si O Poza Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ai venit in Clubul nostru PH-26-EDG sper sa ne vedem pe la intalniri

    Comment


    • Toti membrii sunt rugati sa isi lase si numarul de telefon ca sa fie anuntati dinainte in legatura cu intalnirile clubului !!

      Comment


      • Cristi sunt,din Ploiesti,1,5 dci ,70 cp,rosu passion, PH-83-DAM,preference,fara modificari pana in prezent. Va salut pe toti!

        Comment


        • @wertis_poi,lasa si un nr de telefon....doar Mihaitza a si zis cu un post inaintea ta, ca fiecare membru sa-si lase un nr de tel sa fie contactati in legatura cu intalnirile.
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Asta daca dl Cristi vrea sa ne onoreze cu prezenta la intalniri ..

            Comment


            • 0727 795 972
              0763 691 281
              Sper sa reusesc sa vin.Lucrez la tura,cu un program urat:2 ture sch.1 ,2 ture sch.2 ,2 ture sch. 3.
              As face un poll pe tema asta:daca mai are cineva program ca al meu.

              Comment


              • georgel,din ploiesti,1,4-82cp,verde cameleon,ph-09-gjx,schimbat lumini bord,jenti spitate si din nefericire schimbat aripa fata si spate,bara fata,faret.

                Comment


                • Asta e masina mea.
                  Attached Files

                  Comment


                  • adi sau cristi :P .. ploiesti .. 1.4 ... albastru egee .. ph 60 cry 0761651172 ... nimic special la masina

                    Comment


                    • cum bag poza cu masina sunt nou nou

                      Comment


                      • Ca sa iti bagi imagine la avatar .. in partea de sun in stanga a paginii ai 'Panoul de control al utilizatorului " .. intri acolo si iti pui o poza la " Modifica poza " si avatar ai mai jos daca doresti sa iti pui .. iar ca sa pui o poza sau mai multe ca sa le vedem si noi in acest thread .. in momemntul cand vrei sa postezi in partea de jos ai o optiune " Go advanced " intri pe optiunea asta si apoi ai alta optiune " Gestiunea atasamentelor " .. acolo iti incarci pozele .. dar trebuie sa faci si o descrirei ceva :P .. si apoi dai " Trimite reply " ..
                        Sper ca am fost destul de explicit !!
                        Te asteptam pe la intalniri .. si ar fi bine sa lasi un numar de telefon ca sa primesti mesaje in legatura cu intalnirile clubului !
                        Sarbatori fericite !

                        Comment


                        • cryxy

                          nu pot sa pun poze
                          Last edited by PiciuX; 12 January 2010, 00:20. Reason: ...

                          Comment


                          • cateva poze pentru colegu 60 CRY.......dar din pacate nu am putut sa incarc decat o singura poza.
                            Attached Files
                            Last edited by Dreamer; 12 January 2010, 19:27.

                            Comment


                            • asa am patit si eu

                              Comment


                              • poze cu cry'ul ... cred ca era de la rezolutie ... poza pusa de myr e facuta cu telefonul..astea puse de mine sunt facute cu camera...
                                Attached Files
                                Last edited by PiciuX; 12 January 2010, 23:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google