Profesionisti Noi Vs Profesionisti Mai Vechi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Profesionisti Noi Vs Profesionisti Mai Vechi.

    Acest topic il deschid pentru a schimba pareri asupra subiectului 'atestat'.Cum se obtinea atestatul inainte de 2009 si cum se obtine acum.Stiu ca e o mare diferenta.Eu sunt din noul val,am luat D-ul in februarie si 'sper' sa dau saptamana viitoare traseul pentru atestat.

  • #2
    of! mai sorine. se vede ca ti-ai pierdut rabdarea si esti plin de nervi. nu stii ce sa mai faci sa termini odata tot circul asta. jumate de an pt un atestat.
    sigpic

    Comment


    • #3
      La cat de calm si mistocar sunt,cand e vorba de tampenia asta ma iau toti dracii.Asta-i Romania.

      Comment


      • #4
        La mine a fost mai usor...spaga la cineva de la ARR si nu am fost nici macar la scoala...m au sunat ei sa ma duc sa imi iau atestatul.

        Comment


        • #5
          asta e romania....

          Comment


          • #6
            Da tu chiar te plictisesti acasa......BAfta la examn.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #7
              de luni incep in meseria asta de sofer profesionist ,dar atestatul urmeaza sa-l obtin ,precum si examenul psihiatric iar vizita medicala cred ca luni ,o sa incerc sa va tin la curent cum rezolv aceste etape ,singura consolare este ca firma achita toate examenele sustinute ,deci ..........
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #8
                Eu am dat ieri traseul pentru atestat.trebuie sa conduca fiecare elev cate o ora.Am inceput la 13,00 si am terminat azi noapte la 2,00.Am fost 11.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google