Prestige 1.5 dCi 85 Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    iti iei ce vrei numai sa apuci
    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

    Comment


    • #62
      Originally posted by Dodo View Post
      Crede-ti ca o sa-mi pot cumpara modelul acesta prin programul rabla?
      Au astia vre-o limita(adica variante mai putin dotate sau motorizari mai slabe) daca cumperi
      masina prin programul acesta?
      Apropo,voi mai stiti ceva de acest program?Cand incepe anul acesta?Am inteles ca trebuie sa dai o mica spaga sa primesti un loc,e adevarat?
      Ia-ti masina si uita de rabla. Acolo apuci loc la logan doar daca ai pile de pile. Nu te mai amagi cu rabla ca e mare MAFIE. Si eu am vrut la rabla dar dupa ce m-am informat si chinuit sa fac relatii, m-a cuprins sictirul de tot si m-am dus frumos si mi-am luat logan de la dealer cu banii jos. Am un prieten in anii trecuti care a dat 10 mil spaga la nesimtiti aia, si tot nu l-au bagat la rabla. Altii cu rude abia si-au luat, cand li s-a suplimentat numarul de loganuri.
      Asa ca rabla e doar ptr cei ce au relatii cu cei ce fac "prelistele".

      Prin Programul Rabla, daca ai noroc sa se uite cineva la tine, poti sa-ti iei ce logan vrei tu.

      Comment


      • #63
        Eu am fost la ASV Brasov si mi-au spus ca nu se face nici o lista domne',primul venit,primul servit.Bineinteles ca nu i-am crezut!!!

        Comment


        • #64
          Am Loganul Prestige din 21 decembrie 2007 si merge ok. Trage bine si consuma putin. Nu am reusit sa-l iau cu programul rabla ci cu banii jos. La Volkswagen mai erau locuri pentru programul rabla dar pentru un Golf cu motorizare diesel depaseam cu mult bugetul. Asta e incerc si eu sa traiesc in Romania asta si chiar ca imi ocupa tot timpul ...

          Comment


          • #65
            Originally posted by Dodo View Post
            Eu am fost la ASV Brasov si mi-au spus ca nu se face nici o lista domne',primul venit,primul servit.Bineinteles ca nu i-am crezut!!!
            lol.....asa fac man astia. A fost un coleg de-al meu sa se inscrie si tot asa i-a zis .....si cand s-a dat drumu la programu rabla s-a dus sa se inscrie .....si cand colo ce raspuns crezi ca a primit......." de ce nu ati venit mai din tip sa va inscrieti pe liste? "

            dodo nu pormit dar incerc sa ma interes eu pentru tine ....am doi prieteni care lucreazza la asv....si sunt baieti de nota 10 ;)
            Last edited by andrei; 24 February 2008, 12:53.
            sigpic

            Comment


            • #66
              M-am gandit sa dau "ceva", undeva pe la 200-300e " spaga!Sau nu trebuia spusa chestia cu spaga???
              Daca poti sa ma ajuti ti-as ramane si tie recunoscator cu "ceva".
              Iti las un pm cu id meu de mess ca sa nu mai fim atata

              Comment


              • #67
                Luni sau marti tre sa imi vina si mie un prestige 1.5 85 cp sunt nerabdator dar sunt si curios cum se comporta la drum lung ceva viteze maxime imi puteti spune si mie
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Laso moale cat esti in rodaj ,,sumi"

                  Comment


                  • #69
                    Mi-a venit masina .................belea rau de tot trage bine bine rau

                    Ms pt sfat Petroman
                    Last edited by andrei; 25 April 2008, 22:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by kata View Post
                      Luni sau marti tre sa imi vina si mie un prestige 1.5 85 cp sunt nerabdator dar sunt si curios cum se comporta la drum lung ceva viteze maxime imi puteti spune si mie
                      Viteza maxima e 180 pe ceas.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by kata View Post
                        Mi-a venit masina .................belea rau de tot trage bine bine rau

                        Ms pt sfat Petroman
                        sa o stapanesti sanatos si mmmmmmmmmmmmmmmmmmulti km fara evenimente,asteptam poze

                        Comment


                        • #72
                          O sa ii fac astazi sau maine poze...........dar am o problema nu stiu sa le postez

                          Sunt ffffoarte multumit de ea............inaintea ei am avut un peugeot partnet 1.6 16v HDI 75 cp si am impresia ca loganu merge mai bine(si peugeotu l-am luat nou anu trecut)
                          Last edited by Seba; 3 November 2008, 20:46.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ce inseamna va rog ABS + AFU?

                            abs banuiesc ca stii ce inseamna, din moment ce ai asa o masina. afu e sistenta la franarea de urgenta, un upgrade al abs-ului normal. adica abs-ul sesizeaza viteza cu care apesi pedala de frana si in functie de asta decide daca faci o franare puternica si incepe franarea respectiva; inainte sa ajungi tu cu pedala la fund, masina deja franeaza maxim posibil

                            Doresc sa schimb un logan ABS plus cu un dci PRESTIGE de 85 cp
                            multumesc anticipat pt raspuns

                            chestia asta trebuia pusa la sectiunea de anunturi online, unde faceai un nou topic si postai problema.

                            oricum ambele posturi nu-si au locul aici, iti sugerez mai intai sa ai rabdare si sa cauti prin forum folosind butonul "search" si sa citesti regulamentul forumului. vad ca esti nou aici, deci esti iertat o vreme de la "neconformitati". dar te rog pe viitor sa fi mai atent. tocmai pt ca esti nou, nu sa-ti sterg sau mut posturile, ca sa gasesti raspunsul la ele. si inca ceva, nu posta consecutiv, dupa ce scrii ceva ai timp de 10 minute activ butonul "edit" cu care poti sa-ti modifici propriul post.mersi de intelegere
                            Last edited by Seba; 3 November 2008, 20:43.

                            Comment


                            • #74
                              Dacia Logan Prestige 1.5 dci phase deux pe când în showroom-uri?

                              Comment


                              • #75
                                ANDREIGANN - te dezamagesc, dar culoarea masinii tale nu e gri comette, pt ca aceasta culoare o am eu la masina, si este inchisa, aproape de negru, culoarea ta e gri platine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google