Preturi Inele Aerisire, Deflectoare, Aparatori Noroi, Pleope Far

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preturi Inele Aerisire, Deflectoare, Aparatori Noroi, Pleope Far

    Deschid acest thread in scopul informarii celor care vor sa-si cumpere accesorii pentru logan mai ieftine, deoarece am patit pe pielea mea si am cumparat de pe forum la preturi mult mai mari de la alti useri, nu dau nume, dar am ajuns la concluzia ca prost e cel care da, nu cel care cere. Nu vreau sa stric afacerile altora si nici n-am alt scop comercial,link-ul site-ului respectiv l-am gasit tot aici pe forum....dar am considerat ca ar fi bine sa il republic pentru cei interesati.

    Eu unul zic ca mai bine va comandati de-aici ca ajungeti mai ieftin !!! Multumesc !!

    P.S.: daca mai stie si altcineva link-uri utile de genu le puteti posta aici, ar fi de ajutor pentru alti useri.
    Last edited by cipry263; 14 January 2009, 21:23.
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

  • #2
    Merci pentru link,foarte ieftine produsele

    Comment


    • #3
      preturile sunt fara TVA, si transportul se face prin curier din cate stiu. e adevarat ca pe forum sunt unele preturi aberante, dar unele chiar sunt cele mai mici de pe piata
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        da cum poti comanda de aici???
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #5
          nu stiu mai multe detalii, doar ce am gasit si eu link-ul, ideea e ca mi-am cumparat inele din alea cu 30 lei si pe site sunt 10 lei.....
          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
          ID: cipry263

          Comment


          • #6
            Cred ca sunt pentru comercianti,nu poti face comanda,eu cel putin nu am reusit,cerea sa le trimit mail

            Comment


            • #7
              Originally posted by cipry263 View Post
              nu stiu mai multe detalii, doar ce am gasit si eu link-ul, ideea e ca mi-am cumparat inele din alea cu 30 lei si pe site sunt 10 lei.....
              eu mi-am cumparat cu 30 lei din brasov un set de aparatori noroi fata+spate si in cutie aveau si 4 inele argintii cadou. poza la my ride
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                bafta ta....oricum o sa ma duc si prin Vitan, duminica, cred, sa vad si pe-acolo ce preturi sunt sa nu mai cumpar aiurea si sa dau bani peste pretul pietei....si pentru comanda incearca sa suni, poate afli mai multe....
                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                ID: cipry263

                Comment


                • #9
                  deci...pleoapele eu le-am luat in vara lui 2008 cu 10 lei(asa imi aduc aminte), acuma la acelasi magazin sunt 15. deflectoarele la un magazin am vazut cu 80 lei...aparatori ti-am zis, si inele separat nu am vazut la brasov
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by cipry263 View Post
                    P.S.: daca mai stie si altcineva link-uri utile de genu le puteti posta aici, ar fi de ajutor pentru alti useri.
                    Da uite aici.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      da am citit thread-ul respectiv shi cineva zicea:

                      "Am comandat de la ei foarte serioasi si ieftin iar produsele sunt de calitate
                      poti sa comanzi si o bucata daca vrei ii suni la numarul de pe site si daca comanzi un set de aparatori primesti inele aeratoare gratis iar la un set de paravanturi primesti pleopele gratis eu cu toate cu tot cu curierul am plati aprox 90 de lei"

                      Deci banuiesc ca e rentabil, mai ales daca sunt 2-3 persoane care vor sa comande din acelasi oras, ar trebui sunat si intrebat exact....
                      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                      ID: cipry263

                      Comment


                      • #12
                        Ai citit doar ce te-a interesat
                        Succes atunci.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          ) am citit si restul, dar am zis ca post-ul respectiv e exemplu practic, nu teoretic cum isi dau unii cu parerea, de aceea am exemplificat in felul respectiv....
                          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                          ID: cipry263

                          Comment


                          • #14
                            De acolo sper, sa nu ma insel, dar trebuie sa comanzi nu stiu cate bucatii, nu vand aia de acolo numai la bucata, trebuie mini nu stiu cate 20 parca de bucatii!
                            Deci nu ii chiar asa de ieftin
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              wizard...daca citeai toate posturile, ai fi vazut ca valeriu a dat un link catre alt topic de pe forum, unde cineva a scris ca a comandat la bucata
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google