Preturi Inele Aerisire, Deflectoare, Aparatori Noroi, Pleope Far

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    corect.... daca ia cineva sa ne anunte si pe noi ca sa stim daca e ok
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

    Comment


    • #17
      esti incredibil ...mai inainte am scris de postul lui valeriu cu linkul respectiv...si tu sti de el...ai postat aici exact raspunsul la ce astepti tu acuma...adica sa zica cineva care a cumparat. citeste postul #11...tu ai postat
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #18
        haha ce amuzant, daca citeai si tu ai fi realizat ca e cam vechi thread-ul ala aproape 1 an.... se mai schimba lucrurile, nu crezi ?? stai linistit ca nu m-am nascut in gara......ai o impresie cam prea buna despre tine si prea proasta despre altii !
        Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
        ID: cipry263

        Comment


        • #19
          ai intrebat daca a cumparat cineva sa zica...nu ai zis daca a cumparat cineva in ultimul timp. eu cred ca o firma din moment ce are reputatie, nu mai face smecherii...si te inseli amarnic daca tu crezi ca am o impresie prea buna despre mine si prea proasta despre altii. ai deschis acest topic pe tema preturilor la accesorii, nu ca sa ne certam. eu ti-am raspuns la postul anterior si ti-am zis ca cineva deja a cumparat de la acea firma. puteai sa spui simplu ca vrei sa sti daca a cumparat cineva mai recent. nu ai specificat, iar eu nu aveam de unde sa ghicesc. am incheiat subiectul ca suntem offtopic.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            sanatate !!
            Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
            ID: cipry263

            Comment


            • #21
              Alin eu stiam mai demult de site-ul ala iar care a vrut sa comande de pe el cu ceva timp in urma, zice-au cei de acolo ca nu merge numai daca comanzi mai multe bucatii, aia era mai demult acuma nu stiu cum sa schimbat treaba pe acolo, poate se da si la bucata,oricum eu am inele si nu ma intereseaza )))!
              sigpic

              Comment


              • #22
                exact...si eu am si nu imi bat capu`. ideea e ca aceste produse se gasesc si la brasov, exact cum sunt si in linkul de pe prima pagina. aparatori noroi cu inele argintii grastis, si deflectoare(paravanturi) cu pleoape gratis. si preturile sunt convenabile am pus preturile intr-un post anterior
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #23
                  Sa ma simt eu ca tot vand pleoape si inele.Ala e producatorul si de la el iei in cantitate en-gros.10 lei +tva= 12 lei+transport...nu stiu cat.
                  Eu le iau de la un magazin din galati.Tva de la prod +transp+taxele adaugate de magazin.Adaug taxele de transport-te obicei 7 lei,plus 7 lei care imi raman mie.

                  Comment


                  • #24
                    Stiti cumva daca pleoapele de face lift se potrivesc si pe loganuri normale? Ca am vazut ca alea sunt mai mari si mai frumoase. Pe langa pleoapele alea de logan care seara cand aprinzi farurile se vede lumina prin ele.. si daca nu le lipesti bine iese lumina si prin`tre capota si pleoapa :|

                    Comment


                    • #25
                      nu prea cred ca se potrivesc, pentru ca difera putin farul. pleoapele de ph1 nu se potrivesc pe ph2, deci nici invers nu cred ca merge
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #26
                        Pacat.. Da pleoape de angel eyes se gasesc separat. Ca si alea sunt mai diferite..

                        Comment


                        • #27
                          ""Eu le iau de la un magazin din galati.Tva de la prod +transp+taxele adaugate de magazin.Adaug taxele de transport-te obicei 7 lei,plus 7 lei care imi raman mie.[/QUOTE]""

                          alexgame imi poti spune si mie un magazin in galati de unde as putea sa iau deflectoare si aparatori noroi.??mc
                          la cat mai multi km fara evenimente...

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google