PRETURI Si CALITATE La Firmele De Montaj GPL - FEED-BACK-uri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu mi-am pus un landi renzo la baietii de la vernesti
    sunt atenti la toate detaliile si se poarta cu foarte mare grija cu masina ta (ii face o diagnoza inainte de a face montajul pentru a descoperi eventualele defecte al masini )
    la sfarsitul montajului mi0au dat si o husa in care sa tin roata de rezerva(bonus au zis)
    singura lor problema este ca trebuie sa iti faci programare pentru montaj iar primul loc liber este peste o saptamina si ceva

    Comment


    • Originally posted by cosmin1978 View Post
      eu mi-am pus un landi renzo la baietii de la vernesti
      sunt atenti la toate detaliile si se poarta cu foarte mare grija cu masina ta (ii face o diagnoza inainte de a face montajul pentru a descoperi eventualele defecte al masini )
      la sfarsitul montajului mi0au dat si o husa in care sa tin roata de rezerva(bonus au zis)
      singura lor problema este ca trebuie sa iti faci programare pentru montaj iar primul loc liber este peste o saptamina si ceva
      La ce pret ?

      Comment


      • 2600 lei si o sticla de cola

        Comment


        • Dupa lungi reflectii si cautari pe internet, ieri de ziua mea (sf. Mihail) mi-am facut singur un cadou si am pus gaz pe masina, o instalatie Landi Renzo cu rezervor toroidal de 54 litri. Este in probe consumul o sa revin cand termin primul plin de gaz !
          Firma este Eugen si fiul si o recomand

          Comment


          • am gasit in germania stag 4 plus la 220 euro,stag 300 ISA2 la 260 euro si brc 24.11 la 390 euro?care mi-o recomandati sa o iau si la ce montator meticulos si profesionist cunoasteti in zona sibiu-alba-valcea ?aia de la deva sant nasoi ,am vazut montaje si sant urate rau.lucrat neingrijit ,pozitii aiurea a blocului injector si reductorului cum le-a fost lor mai comod si fixari cu banda adeziva a conductelor.tzigaie de tziganie.

            Comment


            • Postezi pe toate forumurile ?
              Daca vrei pe Logan e una, daca vrei pe alta masi spune...
              La 300 euro sigur nu e instalatie completa...e kitul de fata...
              Plus ca nu toti montatorii accepta cu marfa ta...
              Garantia cine ti-o da? Mos Craciun?
              Ti-am explicat ca nu e o mare smecherie sa cumperi de pe extern...
              Eu am gasit cu greu ceva ce merita adus la noi...si comanda maricica nu o instalatie...
              Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
              Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

              Comment


              • pe logan vreau sa pun ca outlanderul e diesel.
                din pacate zona mea sta rau cu montatorii.ma gandeam la ala de la deva care pune brc-uri ,dar si ala monteaza tziganeshte ,ca am vazut montaj pe un bmw.
                ar fi autonet valcea ,dar nu am vazut nici un montaj facut de ei.ai vreo idee cum sant aia ,ca lucra pe gaz de 11 ani.
                apropos,mersi de sfat,nu mai cumpar din germania ca ies rau.bag un brc pd si gata.ies la vreo 550 de europeni. in germania numa kitul de fatza la brc- PD e 450 euro.

                Comment


                • Vezi ca la Deva sunt 2 montatori. In plus multa lume de unde esti tu a mers si merge la Deva pentru montaj.

                  Comment


                  • Stiu.ekokraft are si la Sb filiala.lucra frumos ala care le monteaza,dar monteaza numai stag-uri.brc monteaza in zona ala din deva de am vz un brc pus de el mizerabil pe un bmw si ar mai fi autonet ul din vl ,de care nu stie nimeni nimic pe aici sa zica ceva.stiu ca autonet vl are 11 ani vechime in domeniu si lucra numai cu brc si landi.

                    Comment


                    • a montat careva instalatie gpl la "Andrei Gpl" din Colentina de pe str. Radovanu? ma bate un gand sa pun gpl si am primit o oferta de 2300 lei pentru un Landi Renzo Evo One!

                      Comment


                      • Imi poate recomanda cineva avizat o instalatie GPL?
                        "light up the darkness" Bob Marley

                        Comment


                        • john q cel mai avizat ar fi atelierul care vinde instalatiile
                          ei pot sa iti spuna plusuri si minusuri pentru fiercare tip de instalatie asta daca nu are vre-o afinitate pentru un anumit tip de instalatie
                          eu unul am montat la vernesti iar cand m-am dus la montaj mi-a prezentat landi renzo si brc asa ca eu am facut alegerea finala.

                          Comment


                          • Pentru ca tot este un topic de feedbackuri eu recomand pentru Bucuresti service-ul lui Andrei din Colentina.

                            Este un om foarte priceput in ceea ce face si are o echipa pe masura.

                            Deci cine vrea GPL pe masina si este din Bucuresti sa apeleze cu incredere la Andrei GPL.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • vernesti monteaza si AC STAG (Tomasetto). JohnQ, ai de ales intre Tomasetto, BRC si Landi. Restul sunt mai slabe (Lovato, Milano)sau prea scumpe (Prins, Vialle).

                              Comment


                              • Ai uitat Fratelli... Milano dat cu var
                                Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                                Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google