PRETURI Si CALITATE La Firmele De Montaj GPL - FEED-BACK-uri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De astazi sunt posesorul instalatiei gpl Landi Renzo Evo One cu injectoare AEB si rezervor toroidal de 59 l montata la Vernesti-Buzau. Recomand la randul meu pe cei de la ProGaz pentru profesionalism.Impresia a fost deosebita...curatenie in atelier mai ceva ca intr-un spital,lucrat cu multa atentie la detalii,baieti tineri care stiau fiecare ce are de facut....ca la ei ar trebui sa fie peste tot,dar la noi normalitatea pare ceva iesit din comun...pret 2350 lei

    Comment


    • Originally posted by daffy View Post
      De astazi sunt posesorul instalatiei gpl Landi Renzo Evo One cu injectoare AEB si rezervor toroidal de 59 l montata la Vernesti-Buzau. Recomand la randul meu pe cei de la ProGaz pentru profesionalism.Impresia a fost deosebita...curatenie in atelier mai ceva ca intr-un spital,lucrat cu multa atentie la detalii,baieti tineri care stiau fiecare ce are de facut....ca la ei ar trebui sa fie peste tot,dar la noi normalitatea pare ceva iesit din comun...pret 2350 lei
      Salut! Scuze ca intervin dar vreau sa te intreb cam cate ore dureaza "operatia"?
      Vreau sa-mi pun si eu cat mai curand si sa stiu cum ma programez. Vad ca toata lumea ii recomanda ca nr. 1 (am si eu un vecin care a montat un LR la ei si e multumit) si acolo o sa ajung si eu, ca am inteles ca ies mai ieftin decat in Bucuresti cu tot cu drumul facut.

      Comment


      • La mine a durat 3.5 ore. S-au apucat de treaba la 14:30 si la 18:00 eram in drum spre casa.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • @vitriol: Când ai montat-o şi unde?

          Comment


          • La Vernesti, prin octombrie 2013.

            Daca stau sa ma gandesc, ar fi durat si mai putin, doar ca atunci cand masina era gata si astepta reglajul in mers, a trebuit sa astept inginerul vreo 15-20 min, care era plecat in reglaje cu alta masina.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • @vitriol: Mulţumesc frumos pentru răspuns!

              Comment


              • si eu daca am motat in alta parte in Pitesti pe cine sa votez ???
                Montat Alexys si Multumit de lucrare .

                Comment


                • Originally posted by vitriol View Post
                  La mine a durat 3.5 ore. S-au apucat de treaba la 14:30 si la 18:00 eram in drum spre casa.
                  Mersi frumos.

                  Comment


                  • Buna ziua,loganul meu 1,6 mpi cred ca-si doreste sa treaca pe gpl,va rog sa-mi recomandati unde asi putea sa-mi montez instalatia in judetul Botosani sau Suceava? Ce instalatie imi recomandati ? Loganul are 58000 km

                    Comment


                    • eu iti recomand ceea ce mi-am pus eu si aume lr
                      cat priveste montatorul nu stiu pentru ca eu mi-am montat la Vernesti.

                      Comment


                      • Originally posted by cosmin1978 View Post
                        eu iti recomand ceea ce mi-am pus eu si aume lr
                        cat priveste montatorul nu stiu pentru ca eu mi-am montat la Vernesti.
                        Multumesc pt raspuns,asi dori mai aproape de casa

                        Comment


                        • salut, si eu tot la vernesti mi-am pus gpl, dar am optat pentru o instalatie brc (dai un ban dar stai in fata)

                          Comment


                          • Incearca Vernestiul si nu vei regreta sunt profesionisti.

                            Comment


                            • Originally posted by valy90 View Post
                              Incearca Vernestiul si nu vei regreta sunt profesionisti.
                              Toata lumea vad ca recomanda Vernestiul,dar eu sunt din Botosani,in caz ca dupa montare intervine vre-o problema nu prea imi vine sa tot bat drumurile

                              Comment


                              • Originally posted by fd2204 View Post
                                Toata lumea vad ca recomanda Vernestiul,dar eu sunt din Botosani,in caz ca dupa montare intervine vre-o problema nu prea imi vine sa tot bat drumurile
                                Intreaba mai multi taximetristi unde au muntat ,ce instalatii si ce parere au.GPL se monteaza peste tot,si ca in orice meserie unii sunt mai buni decat altii,dar asta nu e un capat de tara.Ideea e sa nu-i alegi pe aia care nu au habar.Nu cred ca la Vernesti s-au inventat montatorii de GPL.Acolo e un garaj cu baieti priceputi dar nu sunt singurii din tara.Sunt convins ca fiecare oras are meseriasii lui,si nu e nevoie sa faci 300 km pentru montaj.Parca user-ul moog se ocupa de asa ceva in Iasi.E un pic mai aproape si din ce am citit pe aici stie ce face si te si poate sfatui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google