Prezentare Membri & Numere De Telefon LC Deva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    buna seara ma numesc Pintea Florin, am 18 ani si sunt din deva, in prezent elev, imi cer scuze ca nu m-am prezentat mai repede.
    http://www.loganclub.ro/forum/attach...3&d=1258147985 alta poza nu pot incarca deocamdata dar o sa incer pe viitor

    Comment


    • #17
      Dan de deva, 39 ani, necasatorit si porumbel voiajor prin hatisurile tehnoredactarii computerizate

      Comment


      • #18
        Buna baieti,numele meu este Eusebiu Istoc am 33 ani, sunt casatorit,am un baietel de 1luna iar meseria mea este tot de POMPIER dar in echipa SMURD . MULTUMESC PT INCREDEREA ACORDATA!
        Last edited by eusebiudamian; 9 December 2009, 20:12.

        Comment


        • #19
          Daca imi dati voie, as vrea sa ma mai prezint incodata, asa ca Junior, ca prezentarea care o am facuta........
          Deci in primul rand NEATZA... nume Iulian Iga, zis Julyo... de mic copil mi-au placut masinile si tot ce este legat de acest domeniu! Imi place tot ce misca si este legat de auto in special TUNING! Calificarea mea este ca tehnician auto, viitor inginer auto si in prezent lucrez la Citroen!
          Legat de Logan, e a treia masina a mea! Am mai avut o Dacia 1310 care am dat-o pe Logan, la Rabla, desi era in stare foarte buna de functionare si mai am inca o Dacie 1310i care acuma e bolnava si astepta un proiect de tuning in primavara, era sa uit am avut si un scuter Honda Dio si mai am si un bike cu care ma mai dau din cand in cand la cate o coborare de pe cine sti ce deal... Legat de Logan in principiu mi-am propus sa nu fac nici o modificare, sa il las standar pana iese din garantie dar nu stiu, nu pot sa fiu sigur ca asa va fi... nevasta nu am, dar am prietena, cam asta ar fi despre mine si incodata salutari si respecte tuturor prietenilor din LC Deva! Multumesc!
          Bafta in toate si asfalt uscat!
          ala' micu cu Loganu rosu!!!
          Micutzu Julyo...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Salutare tuturor colegilor din Logan Club Deva si in special prietenului meu Julyo care m-a ajutat sa ma inscriu in acest Club.
            Sa incep si cu o prezentare...Numele meu este Nedea Razvan-Alexandru am 20 de ani shy sunt student la facultatea de vest Vasile Goldis din Arad cu filiala in Deva,majoritatea timpului il petrec cu prietenii si la P.C dar ce mai mult imi place sa ma plimb cu masina...Nu sunt casatorit dar am prietena...Cam asta ar fii pe scurt prezentarea mea...Mult respect tuturor membrilor Logan Club Deva si Asfalt Uscat!!!

            Comment


            • #21
              Buna !

              Ma numesc Josan Ionut Vlad , am 19 ani , sunt student la facultatea de inginerie Aurel Vlaicu Arad , viitor inginer tcm , locuiesc in Mun. Brad cand chiulesc de la faculta , detin cateva autoturisme si profesesz in domeniu' cu covrigu ...... vreau sa le multumesc membrilor LC Deva pe care i-am cunoscut cand au fost la Brad la intalnire si care m-au invitat in clubul vostru asa ca imi pun Atv Linhai la bataie fiindca nu detin un Logan ......
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Salut ma numesc Predescu Alexandru sunt din brad ........si.......am o dacie dar nu ii logan(ii 1310)...sper sa ma primiti in grupul vostru si sa ne imprietenim .... astept botezul clubului (tare )
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  Demult inregistrat dar cam putina activitate. Voi incerca sa intru mai des. Ma numesc Manu si masina mea este asta : HD 31 ROL

                  Comment


                  • #24
                    apropo, de prezentat pe forum am uitat , scuze, ma numesc Rudy, si una din ''rosiile'' de la intalnirea de data trecuta e a mea(b-75-wfa), si celalalat baiat e Sebi cu cealalta ''rosie'' si cu putin negru (hd---zrh).
                    0745252680-rudy
                    0744826425-sebi

                    urmeaza sa i fac si lui user pe forum , numai ca nu am avut timp, am avut de lucru la masina si cum pot sa lucrez numai de dupa masa cam asta e.
                    Last edited by rudy_grf; 28 May 2010, 07:50. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      dacă nu e prea târziu...?
                      Remus Chiorean din Hunedoara
                      Am un LOGAN din 2006
                      0761125820
                      HD-06-XIC
                      Rosu Passion.
                      mi-ar face mare placere să fac parte din Logan Club-ul vostru
                      Last edited by crististreulea; 15 February 2013, 23:16.

                      Comment


                      • #26
                        buna la toti, sunt george alexandru (geo) asa ma striga prietenii, 30 de anisori, sunt mandru ca sunt bradean si mai sunt mandru de loganul meu alb, cam slabut el 1,4 dar merge. casatorit fara copilasi e timp, sper sa ma primiti intre voi si abia astept prima intalnire ...........of si nu am poze cu masina dar promit ca fac care vrea sa sune 0727861249
                        si loganul HD 11 FAC .......face si el ce poate

                        si v-am promis poze cu loganu............
                        Attached Files
                        Last edited by NCDHD; 18 April 2011, 19:59.

                        Comment


                        • #27
                          update!
                          @Stilo sau mai bine zis Marius cel cu loganu albastru cu facelift, cei care au mai fost pe la intalniri ma mai stiu
                          update 2 : poza cu golanu & Je , nu uitati sa intrati pe blog'ul din semnatura

                          Stilo-(student la AR)-0762261114, nokia 1100 cu lanterna- Eisenmarkt(Hunedoara)
                          Attached Files
                          My blog' www.mariuscontiu.blogspot.com

                          Comment


                          • #28
                            Ma numesc Gabriel Tudor sunt nascut in 05.05 1966 locuiesc in Zdrapti-HD,casatorit,o fata de 21 ani-studenta. Incerc de mult timp sa iau legatura cu cineva din LC Deva.Mi-ar placea sa ne intilnim si noi ca alte Cluburi din tara. I-mi cer scuze ca nu am postat nici o poza,dar o voi face cit de curind. Numarul masinii este HD 90 ROK,logan negru.VA SALUT PE TOTI. Poate reusesc sa schimb citeva vorbe cu loganisti din Brad!
                            Last edited by costelHD; 30 October 2011, 15:59.

                            Comment


                            • #29
                              Ciao Baieti !

                              Sa ma prezint si eu,mai nou pe aici.

                              Ma numesc Andrei,am 20 de ani,mi se spune Rita,ma gasiti In Micro15 pe Minerului,la telefon pe nr : 0731 843 732 sau pe yahoo mess. : rita_andrei

                              Ma bucur sa va cunosc ! va urmaresc de mult timp.Sa auzim de bine la cat mai multe intalniri.

                              Si cateva poze cu mine si micuta asta care este in crestere :
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                Salut, eu sun Alex si am zis sa ma alatur si eu la LC Deva. Intrebarea ar fi cand e urmatoarea intalnire sa ne putem si cunoaste!
                                PS:mai jos, eu si masina..
                                2012-01-05 13.07.30.jpg

                                100_0688.jpg

                                2012-01-05 13.07.14.jpg
                                Last edited by costelHD; 24 February 2012, 11:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google