Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Piatra Neamt

    Salutare loganisti!
    Vad ca in majoritatea oraselor a aparut cate un clubulet.
    De ce nu unul si in Piatra Neamt.
    Din cate am vazut pe aici pana acuma am fi vreo 3-4.
    Haideti sa vedem cine se mai alatura!

  • #2
    Sal!! Imi pare bine sa vad ca cineva de la mine din oras a luat initiativa. Sprijin aceasta idee, si sper sa existe unitate, ca si in celelalte cluburi din restul tarii. Eu din pacate nu pot sa va onorez cu prezenta, avand in vedere ca locuiesc in Buc, dar cu prima ocazie cand o sa vin acasa, mi-ar placea sa va cunosc. Daca cumva credeti ca va pot ajuta cu ceva, apelati cu incredere!!
    Bafta multa in continuare, si sper sa reusiti sa adunati toti loganistii din Piatra!!

    sigpic

    Comment


    • #3
      Salut Loganisti! Foarte bine k s`a luat si la noi in oras initiativa. As vrea si eu sa ma alatur voua...Dar nu am permis ...Inca :P
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
      NT 90 RDD + NT 90 DDR

      Comment


      • #4
        Te asteptam, nici o problema! Baga mare!!!!!!!

        Comment


        • #5
          Clar ca ne bagam ))
          cand ne intalnim ? )

          Comment


          • #6
            Pai sa vedem ce se mai intampla saptamana asta cu ceilalti colegi de-ai nostri...Ca mai stiu vreo 2-3 care vreau sa-i "corup", si poate in week-end facem o intalnire. Locul : vedem noi....Stabilim atunci cu vreo 2-3 zile inainte. Astept propuneri!

            Comment


            • #7
              Incetul cu incetul...Se aduna loganistii nemteni As vrea si eu sa vin la o intalnire
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • #8
                sal

                Vin si eu la intalnire!!!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Se pare ca nu mai vrea nimeni sa n-i se alature mai incercam si saptamana asta....Daca nu mai vine nimeni....Poate facem o intalnire asa fulger....Propun ca loc de intalnire :hotel central (parcare). Astept sugestii sau noi membri
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Daca imi permiteti sa ma bag si eu in seama, o idee buna de mediatizare a clubului, ar fi achizitionarea unor stickere, cu adresa de web macar, si in acest fel, ceilalti loganisti din piatra, care inca nu au descoperit aces forum, vor vedea pe masinile voastre despre ce este vorba, si uite asa, usor usor forumul va deveni din ce in ce mai cunoscut in randurile nemtenilor, si va veni din ce in ce mai multa lume la intalniri.

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Mda e o idee buna...Dar totusi nu stiu cati dintre noi si-ar pune stickere cu LOGAN CLUB...Ca deh...Romanu nu vrea sa scrie logan pe masina lui.....
                      o sa vorbesc si cu ceilalti si sa facem vreo cateva !

                      Comment


                      • #12
                        Eu as vrea sa pun.Daca e vroba de facut, vreau si eu!
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by mike26ro View Post
                          Mda e o idee buna...Dar totusi nu stiu cati dintre noi si-ar pune stickere cu LOGAN CLUB...Ca deh...Romanu nu vrea sa scrie logan pe masina lui.....
                          o sa vorbesc si cu ceilalti si sa facem vreo cateva !
                          O solutie ar mai fi suporti de numar, pe care scrie LoganClub.Ro....Cauta pe aici pe forum, ca sunt sigur.....Si de cat sa ai suporti cu Auto Moldova mai bine iti pui cu Logan Club. Idei sunt.....Numai sa aveti cum si cu cine sa le puneti in practica. Bafta!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            bine zis "gionik" , chiar e o idee buna....Sa vedem cine mai voteaza pentru..

                            Comment


                            • #15
                              Uitati aici http://www.loganclub.ro/forum/suport...=suport+numere se pot comanda suporti de numere, si puteti gasi si poze cu masinile unor co-forumisti, ca sa va faceti o idee despre cum arata pe masina. Pt stickere discutati cu Keanurev.

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google