Priza USB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priza USB

    Ciao,
    Interesat cinva de asa ceva? Prin tara nu am gasit, doar in Germania in Neumarkt si la Pro Car GMBH am gasit.
    Daca sunt doritori ar fi OK daca am face lista si facem o comanda pentru mai multi odata. Din cate am inteles coletaria pana in RO ar fi 10 EUR.

    - Input 8-28 volt
    - Output: 5.000 mA (2x 2.500 mA)

    USB Built-In Socket Art No.67311000
    Power USB double socket Art No.67321000


    Multam
    Attached Files

  • #2
    Taxele 10 euro,dar produsul cat costa ?
    Este interesant...
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • #3
      ) Scuze, am scris pe graba.
      http://www.fritz-berger.de/fbonline/...130/detail.jsf
      http://www.fritz-berger.de/fbonline/...420/detail.jsf
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Salut.
        Nu e mai ieftina o priza usb din aceea pt telefon?
        Numai bine.
        Attached Files
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          Ciao,
          Ba da, dar ideea era sa nu tot bagi in priza încărcătorul apoi sa il scoti. Sunt convins ca stie toata lumea de acel încărcător care il bagi la bricheta. Eu cautam ceva separat, incastrabil si estetic. Daca am gasit ceva, am zis sa intreb poate mai sunt colegi care cauta sau li se pare util.
          Multumesc

          Comment


          • #6
            Fara suparare, pt ce sa dau 23 de euro plus taxe de transport, cand prin marile magazine sunt triple cu tot cu mufa USB si costa 13/15/20 lei bucata.
            Uite ce misto este asta la 50 de lei. si este mult mai utila decat ce vrei tu.

            Sau asta la 30 de lei si lista poate continua daca sapi mai adac pe goagal.

            Comment


            • #7
              Incearca Aici...este ceea ce cauti tu la un pret mult mai mic. ;)
              Vizitati CTR-ul

              sigpic

              Comment


              • #8
                Eventual se poate "bricola" : http://shaddack.twibright.com/projec...ualUSBcharger/
                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                Comment


                • #9
                  Buy the best and latest usb socket on banggood.com offer the quality usb socket on sale with worldwide free shipping. | Shopping

                  Aici mai multe modeluri.

                  Comment


                  • #10
                    Multam de info.

                    Comment


                    • #11
                      fratica cam greu si de bricolat si de cumparat de la mama dracu . solutie = dezmembrari sunt cateva modele de auto mai bine potentate din acest punct de vedere pe care utilizatoru final le experimenteaza pentru testul euroncap din diferite motive si se gasesc tot felul de jucarele pe ele care se dau cu 10-15 lei .
                      eu am luat o priza de portbagaj de pe un Subaru cu clapita cu mufe completa nou nouta si am montat jucarica in bord zici ca e pusa de aia de la mioveni acolo

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by casper20 View Post
                        pluralul de la model este modele.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by tirum76 View Post
                          fratica cam greu si de bricolat si de cumparat de la mama dracu . solutie = dezmembrari sunt cateva modele de auto mai bine potentate din acest punct de vedere pe care utilizatoru final le experimenteaza pentru testul euroncap din diferite motive si se gasesc tot felul de jucarele pe ele care se dau cu 10-15 lei .
                          eu am luat o priza de portbagaj de pe un Subaru cu clapita cu mufe completa nou nouta si am montat jucarica in bord zici ca e pusa de aia de la mioveni acolo
                          lasa-ma cu SH-urile...au niste preturi, cel putin la noi in Galati, de-ti vine sa te duci in munti.

                          eu fac foarte des cumparaturi de pe eBay si nu am avut pana acum probleme cu produsele comandate.
                          Vizitati CTR-ul

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by TopCat View Post
                            pluralul de la model este modele.
                            Bin mah 10 caractere

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google