Problema Proiectoare Logan2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema Proiectoare Logan2

    Buna ziua . Am si eu o rugaminte, ma poate ajuta cineva cu o problema la un logan2, in urma unui accident am avut inainte un spoiler fara proiectoare , iar cei de la asigurare mi-au adus spoiler cu gauri de proiectoare dar avand nevoie atunci de masina am zis ca o sa imi pun eu proiectoarele si am lasat-o asa iar acum vreau sa montez dar nici cei de la magazin nu stiu ce suporti imi trebuie . Am spoiler exact asa pe masina : http://www.image-share.com/ijpg-3248-225.html , si stiu ca imi trebuie instalatia electrica , proiectoarele , ornamentele din exterior dar problema este ca acei suporti de prindere a proiectoarelor nu stiu nici eu nici cei de la magazin cum arata pentru ca sunt mai multe modele. Ma poate ajuta cineva va rog frumos sa imi arate exact proiectoarele si acei suporti de prindere . Multumesc frumos . O zi buna va doresc .

  • #2
    Dacă ai bara din poză NU ai Logan II ci Logan I ph2. Cănd te lămurești putem căuta coduri.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      exact. imi cer scuze !

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google