Programul Rabla 2010!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da eu nu prea inteleg cum e.
    La ce pret imi evolueaza mie vechea Dacie?

    Comment


    • #17
      La 3800 de lei fix.
      Daca face mai mult masina vinde-o separat.

      Comment


      • #18
        Pai nici 1000 de euro.
        Atunci de ce se laudau pe TV ca dau sume exorbitante pe rable?

        Comment


        • #19
          Deoarece daca pana acuma o rabla se vindea cu 100-200, maxim 300 de euro, acum pe aceleasi rable se cer preturi de 5-600 de euro din cauza faptului ca s-a adoptat varianta casarii a 3 rable pentru o masina noua si cum nu toata lumea are 3 rable prin curte, a crescut cererea de unde rezulta si cresterea preturilor.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Mai este un topic pe acelasi subiect. Eu se pare ca voi da 2.500 de lei pe o rabla. Totusi, e un castig de 1.300 de lei, care nu e de colo...

            Comment


            • #21
              Pai ca sa dai 2500 de lei pe rabla trebuie sa ii dai tu din buzunarul tau aluia cu rabla ca nu vezi banii in mana ,ci o "hartie" de valoare.

              Comment


              • #22
                Stiti cumva in ce conditii se desfasoara programul rabla pt firme ? (auzisem zvonuri ca se vor accepta pina la 10 tichete )

                Comment


                • #23
                  Asta vreau si eu sa aflu...dau astia 10 tichete pt o masina sau 10 tichete pt 10 masini?
                  Cred ca innainte de toate trebuie sa ai achitate la zi taxele si impozitele firmei pt a beneficia de rabla!

                  Comment


                  • #24
                    Stiu ca vad o hartie de valoare, dar, care ma scuteste ulterior sa ii dau dealerului 3.800 de lei.

                    Comment


                    • #25
                      azi am fost si la Ford si la Caremil.... cica pe firma tot 3 bonuri de masina... iar in cazul bonurilor nu e de ajuns sa cumperi voucher-ul....trebuie sa ai in plus si copie dupa actul de identitate al proprietarului, copie dupa certificatul de inmatriculare a masinii casate si de la politie in original actul respectic prin care masina a fost radiata...
                      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                      ID: cipry263

                      Comment


                      • #26
                        Ivan Marian...aia cu 10 bonuri e valabila pentru firme si masinile trebuie sa fie toate pe aceeasi firma iar masina achizitionata este de tonaj mare...nu stiu exact ce tonaj minim.

                        cipry263...3 bonuri de masina...dar masinile duse la Remat trebuie sa fi fost inregistrate pe societatea respectiva...deci la firme nu se poate cumpara bonuri.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Am sunat azi la dacia...cica pana nu se publica lista cu producatorii selectati nu putem sa facem nimic...

                          Comment


                          • #28
                            Pai si eu daca vreau o masina,una singura si dau 10 masini,pot sau nu?
                            Sa zicem ca dau 10 rable sau voucherele pt un Duster full la primavara si as vrea sa aflu daca pot duce 10 rable pt o singura masina.
                            Adica mai exact as vrea sa vand loganul actual + 10 rable pt un Duster full options.
                            Nu de alta dar ma cam bate acest gand decand am vazut pozele cu Dusterul si daca pot face combinatia asta ar fii super ok...
                            Ps...am o firma si de asta tot intreb de 10 rable.

                            Comment


                            • #29
                              Da ce Dusterul e de tonaj mare?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ala imi place mie nu vreau tonaj prea mare ,vreau o masina mai mare ca berlina si daca se poate acest lucru de ce nu!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google