Proiectoare Cu Suport Pt. Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La orice reprezentanta Dacia,poti achizitiona suporturi proiectoare,eu le-am montat deja o sa pun o poza sa vedeti da sa se topeasca zapada ca e plina masina.

    Comment


    • #17
      cat au costat suportii
      drive with speed than you die fast

      Comment


      • #18
        Vreo 70 de lei cam asa parca.

        Comment


        • #19
          in definitiv, sa intelegem ca vechii suporti de proiectoare de la ph I nu merg la barile de ph II, nu?

          Comment


          • #20
            se pot pune proiectoare la ph2? bara e toata dintr-o bucata ,deci ar ttrebui schimbata toata bara fata,nu?

            Comment


            • #21
              nu se decupeaza se pun suportii si se pun proiectare + bloc de lumini
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • #22
                Originally posted by laur @ View Post
                se pot pune proiectoare la ph2? bara e toata dintr-o bucata ,deci ar ttrebui schimbata toata bara fata,nu?::
                da se pot pune, iti faci rost de tot ce iti trebuie si tai din bara.
                ... restu' e logan

                Comment


                • #23
                  Deci in concluzie poti pune (suporti) si proiectoare unui logan ph2 care nu iese din fabrica cu proiectoare ?se poate monta ornamentele pe bara stok ? asi dorii sa achizitionez ornamente si sa decupez din spoiler sa imi montez proiectoare pe un ph2 preferance....a incercat cineva ?
                  CL 93 TAV

                  Comment


                  • #24
                    da se pot pune iti trebe rame de proiectoare si grilele, evident si proiectoarele; faci gaura cu o freza mare cat proiectorul si montezi totul;
                    userul Solano a facut as ceva la o bara de ph2

                    Comment


                    • #25
                      multumesc eu am doar ornamentele si proiectoarele mai trebuie sa imi iau suportii aceia care intra proiectoru pe iei si se prind in ornamente si o sa ma apuc sa mi le montez....
                      CL 93 TAV

                      Comment


                      • #26
                        cu o intrebare mai va deranjez (pe cei care au incercat) se potrivesc PROIECTOARELE de la PH1 la PH2 ??? sau difere cu ceva ? ma refer doar la proiectoare.....
                        CL 93 TAV

                        Comment


                        • #27
                          da se potrivesc

                          Comment


                          • #28
                            proiectoare logan facelift

                            Da exista la mag.de piese obturator asa le zice la cele 2 grile + suporti se demonteaza bara iar in spatele ei exista marcat unde se decupeaza fiti foarte atenti ca acele obturatoare au niste clipsuri ,daca sunteti atenti pe spate se vede exact ce trebuie sa decupati,mi-am montat si eu si e ok la diler coasta f mult succes daca aveti nelamuriri sunati la 0755072606.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by alex cosmin View Post
                              Da exista la mag.de piese obturator asa le zice la cele 2 grile + suporti se demonteaza bara iar in spatele ei exista marcat unde se decupeaza fiti foarte atenti ca acele obturatoare au niste clipsuri ,daca sunteti atenti pe spate se vede exact ce trebuie sa decupati,mi-am montat si eu si e ok la diler coasta f mult succes daca aveti nelamuriri sunati la 0755072606.
                              chiar sunt "marcate toate barile de ph2 " unde trebuie sa tai :O ??
                              foarte tare nu stiam chestia asta....eu am obturatoarele si proiectoarele dar imi este frica sa ma apuc sa decupez din bara sa le montez....imi este frica ca nu o sa imi iasa.....


                              P.S poti pune o poza cu bara ta inainte sa o tai si dupa ce ai taiat.o sa vedem si noi cum ti.a iesit ? am si eu o operatiune la fel de facut.....atasez o poza cu bara mea....
                              Attached Files
                              Last edited by Aurash; 4 April 2012, 21:56.
                              CL 93 TAV

                              Comment


                              • #30
                                [VAND] Ornamente proiectoare PH2
                                Pret: 60Lei..
                                Mai multe detalii "P.M"
                                Attached Files
                                CL 93 TAV

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google