Promotie Logan Iarna 2007?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promotie Logan Iarna 2007?

    Stie cineva daca anii trecuti cu ocazia sarbatorilor a existat vreo promotie ceva la Logan?Macar taxa de prima inmatriculare cadou......sau altceva.....

  • #2
    nu am auzit ca cei de la dacia sa scoata vre-o oferta in afar' de proiectul rabla.
    nu stiu daca sti, dar au dat-o in bara atunci. au gresit dosarele si nu au primit nici un ban de la stat
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      eu am luat in nov 2006 garantie extinsa la 3 ani fara sa platesc nimic in plus. dar mi se pare ca promotia era legata de aniversarea a 40 ani Dacia. In ianuarie 2007 a fost taxa de prima inmatriculare din partea firmei

      Comment


      • #4
        Depinde de dealer, promotiile le dau ei cum au chef, nu le dau neaparat de sarbatori. Daca esti norocos poti prinde garantie extinsa gratuit, dobanda 0 (pentru cine o ia in rate sau in leasing), primele 3 rate gratuite, 1.6 MPI la pret de 1.4 MPI sau taxa de prima inmatriculare gratis.
        De exemplu acum stiu ca la IPSO dau garantie extinsa gratis.
        Last edited by andrei; 18 September 2007, 14:51.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Cel mai bun e 1.4 la pret de 1.6. Asta m-ar incanta cu adevarat.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Octavian___28
            Cel mai bun e 1.4 la pret de 1.6. Asta m-ar incanta cu adevarat.
            ori ai fost ironic ori ai gresit si ai vrut sa zici 1.6 la pret de 1.4

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by Octavian___28
              Cel mai bun e 1.4 la pret de 1.6. Asta m-ar incanta cu adevarat.
              I-ti vand eu asa ceva. Lasand gluma la o parte eu am primit 1,6 la pret de 1,4, garantie extinsa gratuita si daca veneam cu actele cu 3 zile mai devreme prindeam si 3 rate gratuit. A fost in perioada de lansare a ABS+ si am prins un cumul de oferte si de la dealer si de la Renault. E posibil ca la lansarea noului motor de 85 CP pe berlina sa dea o promotie (adica la pret de 70 CP). Iarna promotii dau mai mult cei cu asigurarile. Cea mai comuna promotie este cea cu garantia extinsa gratuita pe care o au mai tot timpul anului (in Braila) dar nu la toate modelele.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                moama ce a luat-o sonykel pe coaja )
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  Mama lor astia din C-ta nu dau nimic...nici macar un covoras ceva...

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by crististreulea
                    moama ce a luat-o sonykel pe coaja )
                    dece mai?

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      ok, ai dreptate
                      am citit si incurcat... grea logica la ora aia
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        pai da domne dar octavian sa exprimat gresit a zis 1.4 la pret de 1.6...

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by fabulous4u2
                          Mama lor astia din C-ta nu dau nimic...nici macar un covoras ceva...
                          In ce stadiu esti cu achizitia (parca nu ai facut actele din ce mi-aduc aminte)? Poate se mai poate schimba dealer-ul(i-ti dau eu nr de telefon de la Braila sa afli daca au vre-o promotie in cazul in care mai poti face ceva- sau ma duc pina la ei si ii intreb daca e nevoie). Dar sa stii ca la MCv-uri nu prea dau promotii (nu stiu de ce).
                          Last edited by Cristi_LCD; 18 September 2007, 16:31.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            nici mie nu mi-au dat nimic... totusi romanu e roman dece trebuie neaparat sa fie cu promotie... oricum stai calm la predarea masini o sa primesti ceva gen presuri aparatori etc.

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Pai n-ai spus chiar tu ca nu ti-au dat nimic? Si dupa promotii alearga toti. De ce nu prind si eu o promotie un Ferari la pret de Logan(poate sunt norocos mai stii)?
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google