Promotie Logan Iarna 2007?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu vreau sa apuc ziua cand dacia va face oferte reduceri.pe noi ne usca de bani.
    eu am dat pe preferance 7000fix si un coleg a luat nou din ungaria unul cu ABS si clima cu 6900nou.intradevar el nu are airbag in dreapta si nici geamuri electrice.dar e mai usor sa pui airbag dreapta decat clima si abs

    Comment


    • #32
      Luna asta dau garantia estinsa si airbag-uri laterale(la Prestige, cel putin) gratuite.

      E ok cu airbagurile pentru ca pe bani nu le puneam, asa sunt numai bune :P

      Comment


      • #33
        Nu toti dealerii au oferta asta, numai IPSO mi de pare ca o are.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          Originally posted by sonykel
          si eu la fel am preferat sa astept apropae 3luni ptr culoarea gri platine...
          a si inca mai am de asteptat 80 de zile
          Felicitari, mane! Eu nu as fi putu astepta atat. Daca mi-ar fi zis aia ca au una dar are usa zgariata, o luma pe loc si plateam si reparatia. Ma dispera asteptarea, n-as putea ...

          Comment


          • #35
            zenit uitete la semnatura
            mai am de asteptat 57de zile astept de pe 7septembrie)

            sigpic

            Comment


            • #36
              Andrei, eu o iau de la AMG Pantelimon. Si ei au oferta asta.

              Comment


              • #37
                Probabil, eu stiam si de IPSO ca au oferta asta.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #38
                  Pai eu cred ca e oferta directa de la producator pentru ca si Adras avea aceiasi oferta. In fine, nu mai conteaza, bine ca o au :P

                  Comment


                  • #39
                    Corect, si Adras are oferta asta ( garantie extinsa si air-bag-uri laterale gratuite ) pe luna octombrie, la Ambition si Prestige.

                    Comment


                    • #40
                      daca la inceput de an raman masini nevandute din anul anterior, se obisnuieste sa se faca reduceri
                      Dacia Logan ABS+, 1.6MPI

                      Comment


                      • #41
                        Eu azi am luat masina si am primit cadou garantie extinsa si un rucsac Logan.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • #42
                          Super oferta la Logan Sedan si MCV


                          Reduceri şi cadouri în luna noiembrie

                          Luna noiembrie te aşteaptă cu multe reduceri şi cadouri speciale pentru fiecare model din gama Dacia.
                          1. Ia-ţi un Logan şi primeşti cadou un Bluetooth Parrot

                          Dacia are grijă de siguranţa ta la volan şi îţi oferă special în luna noiembrie pentru fiecare comandă de Logan şi Logan MCV un carkit Bluetooth Parrot cadou. Dispozitivul tip hands free îţi oferă posibilitatea de a avea o conversaţie de o claritate deosebită în timpul condusului. Este dotat cu o baterie cu o autonomie proprie de 10 ore în conversaţie şi mai mult de o saptamană în modul „stand by” şi cu un încărcător adaptat atât pentru priza cât şi pentru bricheta maşinii. Ofertă valabilă în perioada 30 octombrie - 3 decembrie.
                          2. Tu alegi un Logan diesel iar noi iţi plătim taxa de înmatriculare în valoare de 168 euro

                          Ofertă valabilă pentru orice versiune Logan diesel aflat în stoc şi livrat în intervalul 30 octombrie – 3 decembrie.
                          3. Airbaguri laterale cadou

                          Ofertă valabilă în perioada 30 octombrie - 3 decembrie pentru comenzile de Logan Ambition, Prestige sau MCV Laureate 5 sau 7 locuri, orice motorizare.
                          4. Garanţie extinsă cadou pentru Logan şi Logan MCV

                          Ofertă valabilă în perioada.30 octombrie - 3 decembrie, pentru comenzile de Logan Ambition şi Logan Prestige sau Logan MCV 1.6 90CP şi 1.6 16v 105CP.
                          5. Pack Electric gratuit pentru Logan VAN

                          Această ofertă este valabilă pentru orice comandă Logan Van în perioada 30 octombrie - 3 decembrie pentru Logan VAN, orice motorizare.

                          Ofertele de finanţare în curs sunt cumulabile cu oricare din ofertele menţionate mai sus;
                          Ofertele sunt valabile în limita stocului disponibil;
                          Numai ofertele de la punctele nr. 1-4 sunt cumulabile între ele (sub rezerva îndeplinirii condiţiilor menţionate în descrierea ofertelor)
                          Pentru mai multe detalii te aşteptăm în reţeaua de agenţi autorizaţi Dacia!



                          sursa: http://www.dacia.ro/noutati/reduceri...iembrie#promo1
                          Dacia Logan ABS+, 1.6MPI

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google