Promovare L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promovare L.C. Bacau

    Am rugamintea de a veni aici orice propuneri aveti de promovare a clubului in Bacau.

  • #2
    Stickere..suporti de inmatriculare cu LC BACAU, fluturase impartiti prin oras....anunt in ziar, o mica prezentare la TV...Suport moral si fizic din partea celorlalti loganisti.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #3
      Stickere cu LC BACAU, fluturase impartiti prin oras sau puse la stergatoarele loganurilor parcate

      Comment


      • #4
        Cu TV-ul ...... posibil sa se rezolve, dar trebuie sa ne strangem mai multi ca un reportaj cu 3 masini nu are rating .
        Stickerele sunt o idee buna, hai ca discutam duminica cum facem, intre timp mai veniti cu propuneri (si ceilalti membri).

        Comment


        • #5
          si eu zic ca e o idee buna cu stickerele am putea raspandi mai repede informatia
          Last edited by nsa; 4 February 2009, 23:48.
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • #6
            vino duminica la ora 14 la stadion sa vorbim
            Last edited by nsa; 13 January 2009, 21:15.

            Comment


            • #7
              Salut baieti. Nu uitati sa discutati si de intalnirea regionala de la Iasi din martie. Recomand si eu varianta cu flyere la stergator. Bafta!

              Comment


              • #8
                Salutare! Are cineva montat pe masina stikere cu logan club, etc? Aveti si imagini?

                Comment


                • #9
                  Sigur ca avem (stickere + suporti numar). In mod normal toti membri ar trebui sa aiba. Poze nu sunt pe moment, doar daca se vede ceva prin alea din urma.
                  Cine vrea, discutam duminica - facem lista si o sa dau comanda.

                  Comment


                  • #10
                    doua poze cu mine si PAD-ul meu,experiment pentru a vedea daca se incarca pozele
                    Attached Files
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Am uitat sa va intreb azi la intalnire, celor cu Sandero le-ati lasat vreun fluturas (ca tot de-ai nostri sunt)?

                      Comment


                      • #12
                        Nu,m-am axat doar pe logan,de saptamana viitoare le trec si pe ele in program

                        Comment


                        • #13
                          Eu am executat vreo 2

                          Comment


                          • #14
                            nu am pus deloc,pe viitor am sa fiu atent si la sandero
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Totusi care a pus fluturas pe un Sandero gris platine?
                              Ca azi a venit colegul meu de birou cu fluturasul in mana (al lui era masina)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google