Promovare L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    nota 10 de la mine si respectele mele. o ideea foarte buna. mi-a crescut inima cand am vazut pana si filmul in care discutam despre... marime.
    sigpic

    Comment


    • #62
      da,da, sunt de acord cu tine
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • #63
        aha si eu sunt de acord si apropo cum se vad alea...au iesit bine...ovidiu stii la ce ma refer
        Last edited by nsa; 8 July 2009, 12:14.
        si daca ma superi nu-i asa ca e

        Comment


        • #64
          da, vezi ca am scris in alta sectiune despre "alea",
          Last edited by nsa; 9 July 2009, 20:08.
          BC-69-PAD,,,va saluta
          sigpic

          Comment


          • #65
            vorbiti codat?? lucrati la vreun proiect top secret???
            sigpic

            Comment


            • #66
              proiectul e pe masina mea
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • #67
                http://www.youtube.com/user/monteral2006

                Comment


                • #68
                  Si pana la urma incercam ceva si cu suportii de numere ?
                  Ceva cu Logan Club Bacau nu cu Logan Club simplu

                  Comment


                  • #69
                    Cum am eu?
                    Putem vorbi cu Cristi, daca mai poate face. Cine e interesat sa spuna si vorbesc.

                    Comment


                    • #70
                      pt mine e suficient ceea ce am pe masina si cu sigla. stikere pe parbriz, luneta, sigla si legitimatia sunt suficiente lucruri (pt mine) pt a demonstra loialitatea fata de LC bacau. totusi nu vreau sa par apoi exagerat punandu-mi inscrisul lc bacau si pe carnetul de conducere. daca e, putem face ornamente praguri cu lc bacau, tricouri, sepci, si eu stiu ce alte chestii scrise cu lc bacau. pana la urma nici nu ma intereseaza lucrurile astea. loialitatea o demonstrez prin prezenta si implicare. dau un exemplu: a fost fotografiat in piatra un logan cu lc bacau. stefan a spus ca e nokia2002, dar care nu l-a vazut niciodata la intalniri. degeaba poarta insemnele lc bacau. daca se intalneste cu cineva, ce poate spune despre acest club, despre planuri??? inafara de ce, poate, citeste de pe forum.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Cam ai dreptate, apartenenta la club se vede prin implicare. Din nefericire unii membri din club au primit accept pe LC Bacau dar nu au venit nici macar la o intalnire, macar la acestea din urma in care pregatim regionala din septembrie.
                        Ma gandesc la ceva: cine e in Grupul LC Bacau si nu participa la nici o intalnire, e bine sa ii apara sub username LoganClub Bacau? M-am gandit mai demult la lucrul asta, dar nu am spus nimic, nu vreau sa se interpreteze ca o fortare de a participa la intalniri.

                        Comment


                        • #72
                          Haide-ti sa fiu eu ce-l rau,propun ca membrii lc Bacau care nu se prezinta in decurs de o luna la intalniri [aici intra doar cei din Bacau nu si din orasele limitrofe] incepand de duminica asta sa fie exclusi.Sunt cativa care nu i-am vazut nici o data la ochi,la ei ma refer.

                          Ultimatumul este pentru cei care nu au venit la nici o inatalnire.

                          Inca nu ma injurat nimeni?
                          Last edited by KELBURTOS; 14 July 2009, 21:19. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #73
                            stefan, tu ai fost mai rezervat in declaratii si ai lasat lucrurile sa decurga fara a agita apele. de exemplu, eu sunt ultimul venit in club. dar de cand m-am inscris, am venit constant si m-am implicat cat de cat. acum nu ma simt ca mi-au cresut "coarne" si ca am prins tupeu dupa doar o luna sau doua si incep sa sugerez sau sa fac reguli. dar atat timp cat vin mai mereu, atat timp cat imi rup din timpul meu sa ajung la o intalnire cred ca am dreptul de a-mi spune o parere. de fortat nu este nimeni obligat sa participe la intalniri. pe mine nu m-a fortat nimeni sa intru in lc bacau. am decis singur si cand voi mi-ati lipit stikerul cu logan club, deja am simtit ca am o responsabilitate. nu este o responsabilitate ca la serviciu sau ca in familie, dar este o responsabilitate fata de alti oameni care au un tel, o planuri, au un scop, un lucru in comun care ii leaga. asa ca daca simteam ca nu pot ajuta acest club sau daca nu imi placea, singur ma retrageam politicos, din bun simt si respect fata de membrii care formau clubul. nu fac eu acum pe lupul moralist, dar mi-am exprimat o parere pur personala, asa cum mi le voi expune intotdeauna cand am ceva de zis.

                            P.S.- stai linistit sorin ca nu te injura nimeni. tot noi intre noi vorbim. nu se agita nimeni. de fapt s-ar putea sa se trezeasca unul, pt ca atunci cand e vorba de critici si comentarii rautacioase intotdeauna se iveste ca din senin cineva.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Duminica la intalnire o sa aduc un model de fluturas pentru promovare club. Daca e ok il facem odata cu siglele.
                              Asteptam in continuare membrii din club sa participe la macar o intalnire.

                              Comment


                              • #75
                                ceva nou??
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google