Promovare L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    stiker pentru parbriz ti-l dau eu moca ca eu nu-l pot lipi (probleme personale)
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • #92
      Ala e model vechi,nu mai e valabil.

      Comment


      • #93
        na ce sa zici xi tu acuma zi mai bine ca nu iti convine pentru ca nu iti iese nimica daca eu fac lucrul acesta
        si daca ma superi nu-i asa ca e

        Comment


        • #94
          care sunt conditiile pentru a intra in posesia unui stiker?

          Comment


          • #95
            sa ai o dacia Golan
            si daca ma superi nu-i asa ca e

            Comment


            • #96
              Originally posted by ioneluxxl View Post
              na ce sa zici xi tu acuma zi mai bine ca nu iti convine pentru ca nu iti iese nimica daca eu fac lucrul acesta
              Sigur nu-mi iese nimic,suntem 4 membri care am contribuit financiar ca sa facem stickerele si e normal sa ne recuperam investitia.De profit te asigur ca nu este.Controleaza-ti cuvintele.Astept momentul cand o sa bagi si tu bani in club si sa astepti sa tii recuperezi,fara profit.Daca glumesc nu inseamna ca accept si remarci deplasate,asta in cazul cand sunt sub forma de gluma si depinde de cine face gluma.
              Last edited by KELBURTOS; 17 March 2010, 21:44.

              Comment


              • #97
                mai eu nu vreau sa te jicnesc sau altceva tot ce am zis a fost in spirit de gluma .... nu am facut nici-o remarca asupra nici unui lucru sau altceva ca sa te fac sau sa fac sa se simta vre-um membru jicnit... dar in fiecare fiecare cum interpreteaza

                daca te-am jicnit cu ceva te rog sa ma scuzi nu a fost cu intentie
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • #98
                  Sper sa fie doar in spirit de gluma,chiar nu vreau sa-mi arat si cealalta fata,aia de 'golan', aia cand mi se 'pune pata' pe cineva.

                  Comment


                  • #99
                    golan am, de 5ron pot face rost, altceva.....?

                    Comment


                    • Giovany,fara suparare,fiecare isi poate face stickere pe plan local.Nimeni nu e impotriva,cel putin eu.

                      Comment


                      • eu nici atata si pentru a ma revansa fata de coleg raman dator cu o berula

                        si nu spera, aia chiar a fost o gluma(poate ca trebuia sa o scriu cu o alta exprimare si alta forma)
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • Daca erai mai mult pe la intalniri poate te intelegeam,exemplu Ovidiu si Mihai.
                          Last edited by nsa; 19 March 2010, 23:23.

                          Comment


                          • ok am sa incerc sa vin cat mai des la intalniri dar daca nu vrei berula (una, doua etc) oferta ramane valabila pana te hotarasti...eu termin aici ca dau in off-topic
                            si daca ma superi nu-i asa ca e

                            Comment


                            • Berula pentru ce?

                              Comment


                              • Originally posted by KELBURTOS View Post
                                Berula pentru ce?
                                eu am propus acest lucru... motivul nu mai conteaza
                                si daca ma superi nu-i asa ca e

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google