Promovare LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    baieti cum vine caldura vreau sa ne plimbam prin oras sa impartim fluturasi. mergem in grup ca aia mici, ne tinem de mana nebunii dastea
    Nu-i bai...

    Comment


    • #17
      te tii tu de mana cu cine vrei eu zic sa mergem linistiti pe strada si sa impartim fluturasi...sau ce om avea de impartit.ceva bun n-o sa iasa..scuza-mi pesimismul
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • #18
        Baieti ce parere aveti facem o mica cheta si facem si noi un banner cu LC Slobozia?Ar fi ceva frumos sa avem si noi banner cand vom fi prezenti la BV.Maine o sa ma interesez la casa de cultura cam ce suma de bani ne-ar trebui si daca e posibil sa fie facut pana vineri sau sambata.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #19
          vorbim pe privat dak e :P
          Nu-i bai...

          Comment


          • #20
            Care e secretul asa de mare incat sa vorbim pe privat?Faptul ca facem un banner?toate cluburile au deja stai linistit.Nu ti se pare ca am cam ramas in urma?defapt asa am fost de prima data fata de restul.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #21
              Ne gasim sambata mai devreme si dam o tura prin oras si prin parcare la Kaufland sa mai adunam cativa loganisti?
              Nu-i bai...

              Comment


              • #22
                ma ar fi buna idee da dak venim dekt noi 2...cred k nu isi are rostul...da sa fie mai devreme de 6 k de...ma asteapta patronu

                Comment


                • #23
                  vorbim, vedem cum facem cati ne strangem si sa dam o raita prin oras, dar de fluturasi ciuciu ca nu am facut
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • #24
                    n-ai fluturashi in stomac?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google