Promovare Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Problema cu stickerele e mai delicata. Eu va ofer IN MOD GRATUIT designul, care-l vreti voi (ala cu loganurile stilizate ca a lui pufi sau a lui andrusk sau cele clasice) si cu taiatul va descurcati la orice firma de productie publicitara.
    Mesaj pe private care vrea si facem intr-un fel, repet GRATUIT.
    sigpic

    Comment


    • #32
      deci am rezolvat cu stickerele. majoritatea s-au stickerit , si mai vine o serie de 10seturi duminica asta sau ailalta.
      Vreau sa facem niste flyere(fluturasi) si niste sigle ptr restaurant. Eu sa platesc tot nu am cum nu am de unde.Cum a fost si cu stikerele nu-mi permit sa blochez 1-2mil in ceva. Cine e dispus sa sponzorizeze cu sume gen 5,10,15ron???

      vreau sa facem o sigla in genul asta
      si in loc de ``in oras`` sa scriem LOGAN CLUB. Sigla asta o facem ptr restaurant.
      si pe usa la restaurant sau pe un geam sa punem stickere dalea mate , gen cum au cei de la seawolfs deja ,
      Last edited by SoNyKeL; 15 May 2009, 20:04.

      sigpic

      Comment


      • #33
        Eu ma bag , eu unul tot timpul am fost pentru chesti de genul promovare.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #34
          Care e treaba cu restaurantul?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            avem un restaurant unde avem masa rezervata numai pentru clubu nostru si pentru celelalte cluburi si fiecare sia facut sigla si ne facem si noi una
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • #36
              Alex nu este vorba si de celelalte cluburi , cel putin nu sunt altele auto. Mai este un singur club de motociclisti si noi , si atat . Si "favorurile" lor , le-am primit si noi .
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #37
                dap adica avem un local care patronu e prieten cu ``unu`` dintre noi si avem anumite favoruri , masa rezervata cu 20min inainte , meniu special , preturi speciale , meniu persoanlizate cu sigla Logan Club, si in curan sigla logan club pe usa sau geam , pe masa etc... planuri si idei sunt. timp si oameni priceputi cu timp liber nu sunt...

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Azi am facut 100 Flyere Logan Club si 2stickere ceva mai maricele de pus la spalatoria TOP si la restaurantu Captain Cook.
                  Au costat 50RON Flyerele , 10RON Styckerele. Deci trebuie sa strangem banii.
                  Flyerele sunt facute pe carton dala lucios , cerat etc...
                  20-25 de flyere deja le-am impratit la o spalatorie.
                  Nu va obliga nimeni sa da-ti bani , dar e de bun simt. Cati bani puneti? Pai pana acum suntem 2 eu cu andy adica cate 30 de ron de persoana , daca ne strangem 10 dam cate 6lei , daca ne strangem 20 dam cate 3lei si tot asa. Banii care ies in plus se vor folosii tot la promovare.
                  Poze:
                  Attached Files
                  Last edited by SoNyKeL; 18 May 2009, 22:50.

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Tot aici sa vb si despre modul cum le vom imprastia. Eu zic sa le punem care pe unde merge pe loganuri mai deosebite. Daca vad un logan murdar, neingrijit e clar ca e a unei persoane caruia nu ii pasa foarte mult de masina aia. Acea persoana sigur nu o sa vina pe un forum unde se discuta de LOGAN. Deci... sunt bani/tip/flyere aruncate! Daca punem alegem si noi o masina mai acatarii.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      dar nici foarte acatari , adica foarte incarcata kitchoasa

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Da mah , ca doar nu ne apucam sa punem pe taxiuri .
                        Sunt destule masini , care arata chiar misto prin oras .
                        Si sunt conduse de tineri (tinere).
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #42
                          Si eu ma bag. Sa imi spune-ti cati bani sa dau.Si ajut si la impartire

                          Comment


                          • #43
                            Ca bani e simpla treaba, pune NUMAI CINE CONSIDERA. Daca ramane doar pufosu cu gaura nu e bai, 60 de ron se pot imparti si la 2 oameni.
                            A costat 60 ron, deci:
                            1 ron*60 de oameni
                            2 ron*30 de oameni
                            3 ron*20 de oameni
                            4 ron*15 de oameni
                            Si tot asa. Daca se aduna mai mult, nu ii beau tot in promovare se duc.
                            Ca proiect o sa mai tai niste colante gen cele de usa pentru a le mai pune prin spalatorii, baruri si alte locatii. Costul nu il stiu precis pentru ca voi face mai multe (sigur voi negocia un discount).
                            Ne vedem duminica.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              cum adica sa iesiti in pierdere..nu se accepta vorba asta pana la urma toti suntem " o familie " si trebuie sa contribuim fiecare cu cate o suma..depinde cat are omul

                              Chiar daca vor iesi bani in plus mai facem flyere

                              De la mine ai 15 ron

                              Comment


                              • #45
                                Loganu e in bani ))) pun si eu bineinteles!
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google