Propunere Intalnire Nationala Nr.6 Logan Club 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propunere Intalnire Nationala Nr.6 Logan Club 2011

    Am deschis acest topic, pentru a hatari impreuna locatia pentru Nationala de anul acesta!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

  • #2
    @Sibianul- Pai ce sa hotaram, Sorine? E vreun curajos care incearca sa organizeze Nationala?
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      Haideti cu propuneri ca timpul trece.............. Eu as vrea o locatie noua.

      Comment


      • #4
        la mare
        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

        Comment


        • #5
          ca bine zici PNF-ule, doar ca-n perioada viitoare va fi macel atat pe drumuri cat si la cazari , din pacate!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            Originally posted by 17PnF View Post
            la mare
            n-ai cu cine iti zic eu

            Comment


            • #7
              si eu prefer o locatie noua
              la mare, in delta, maramures, moldova.....
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #8
                la maramu` !!

                Comment


                • #9
                  In Braila da' nu are cine sa se ocupe


                  Un loc in care sa se poata ajunge cu jantele intregi si sa fie ok pentru toata lumea .
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    o super propunere...Timisoara ..la "mama acasa" la xp ? ca daca tot o facut "un pas mic spre o reusita mare" de a realiza o comunitate de posesori de logan..de ce nu..
                    Iata propunerea care sper sa se si realizeze Timisoara!
                    Ar fi cazul ca si domnii de la Timisoara sa faca o intalnire de acest gen.

                    Comment


                    • #11
                      eu propun zona suceava, piatra neamt ca sa avem si ce vizita
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Eu propun... sa se afirme organizatorii care doresc sa faca asa degeaba vreti sa se faca la arad sau timisoara sau constanta sau stiu eu oricare oras, daca persoanele din orasul respectiv nu organizeaza, iar de la distanta ii foarte greu sa faci asa ceva..
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #13
                          corect! ce rost are sa propui un alt oras decat cel in care locuiesti. Daca vreti sa facem o aroganta , fara organizari cine stie ce , putem alege o zona , sa cautam cazare pe net , rezervam , ne intalnim toti acolo si ne gospodarim singuri ..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #14
                            trebuie sa facem si o aroganta d`asta , eu unu ma bag.

                            Comment


                            • #15
                              si eu ma bag la una neorganizata...poate e timpul pentru una NATIONALA "ca la inceput".....propun PIATRA NEAMT-cu vizite LA BICAZ -LACU ROSU ETC...in zona sunt multe pensiuni si multe zone de gratareala , loc de campat .....
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google