Propunere Intalnire Nationala Nr.6 Logan Club 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si eu ma bag sigur la Piatra Neamt ( sa nu pice in timpul biletelor cumparate deja )!! Cheile Bicazului , Manastiri , Baraj , Durau etc etc etc !!
    Last edited by Thejock3r; 1 May 2011, 10:00.
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      o idee interesanta, Obarsia Lotrului. Asfalt nou, un traseu frumos, liniste care va fi stricata de loganari... si cat de cat in centru tari.

      posibilitati de cazare:


      si nu departe una de alta.
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • #18
        si eu propun zona gheorgheni-bicaz..zona foarte frumoasa si o multime de posibilitati de cazare..de vazut cheile bicazului..lacul rosu..pasul bucin..praid..sovata..zone superbe ce merita vazute..eu imi desfasor activitatea in aceasta zona si merita vizitata..daca ne hotaram sa o facem..va pot fii de folos..bafta!!!!!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #19
          mah, numa' sa n-o puneti peste raliul sibiului...decat daca e sa se tina tot la sibiu
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #20
            TransAlpina ?
            sigpic

            Comment


            • #21
              si aia daca schimbam masinile
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #22
                eu dau vina pe CRIZA,numai benzina face cel putin jumatate din escursie,oriunde ar fi ea.

                Comment


                • #23
                  Si eu as fi de acord cu zona Moldovei, este superba.
                  Eu insa as propune Platoul Padis din muntii Apuseni, nu am fost niciodata dar am inteles ca este superb. Sunt si cateva locuri de cazare plus un platou imens pentru corturi.
                  Fiecare vine cu ce vrea si acolo facem o petrecere marca Logan Club.

                  Cazare Platoul Padis, informatii turistice, pensiuni Platoul Padis, vile si hoteluri, poze, harta. Platoul carstic Padis, situat la 1 200-1 400 m alt., constituie una dintre cele mai pretioase, mai fastuoase, mai impresionante arii peisagistice ale Carpatilor Romanesti.

                  Last edited by Mario Popa; 6 May 2011, 19:13.
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • #24
                    De acord cu Padisul,este o zona superba.

                    Comment


                    • #25
                      Sau undeva la dunare....turnu magurele...facem un concurs de pescuit
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • #26
                        Va propun si eu o cabana super tare aflata pe Lacul Vidraru...au acolo locuri de cazare la pensiune,,la casute ,,cat si la corturi cu preturi super decente.
                        Ai loc si de pescuiala acolo cat si obiective turistice cate vreti.
                        Este Cabana Cumpana........http://www.google.ro/url?sa=t&source...eKQSvv-o0ocLcg

                        Locatia este in mijlocul tarii ca sa poate veni toata lumea,,si ii putem ruga pe cei din PITESTI sa intrebe pe acolo ce si cum.
                        Ps...eu am fost odata acolo,,acum vreo 15 ani si este super frumoasa zona si poti face ce vrei ca este un loc retras si uitat de lume..cu DACIA VECHE DIN DOTARE,,si daca aia a urcat pana acolo,,nu vad de ce nu ar urca si loganele noastre!

                        Comment


                        • #27
                          Am mai gasit poze pe net cu locatia...Dupa cum se vede este loc de tot ce vreti acolo!!!
                          Pt grupuri organizate ,,PUTEM NEGOCIA PRETURILE,,daca va uitati in link..pretul include si micul dejun la cazare in cabana.
                          Attached Files
                          Last edited by Ivan Marian; 8 May 2011, 12:04.

                          Comment


                          • #28
                            eu zic sa adunam 4-5 locatii si sa se faca poll eu zic ca e cel ok asa
                            ala cu ned 4 sped ... sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Da sa se faca un poll cu locatiile si sa se voteze,,rugam un moderator sa ia atitudine !!

                              Ce posibilitati de agrement mai se ofera acolo...

                              --Debarcader
                              --posibilităţi de închiriere mijloace de agrement pe lacul Vidraru (bărci cu vasle 4-6 pers, şalupe, hidrobiciclete 2 pers)
                              --inchiriere caiace
                              --inchiriere Mountain Bike
                              --jocuri şi material sportiv (şah, table, masă de biliard)
                              --vaporaş cu capacitate de 100 de locuri care realizeaza transferull între Baraj Vidraru şi Cabana Cumpăna
                              --posibilitati pentru cantonamente si antrenamente loturi de sportivi
                              --team - building si tabere tematice pentru elevi si studenti
                              --seri traditionale cu foc de tabara
                              --plimbari pe trasee montane
                              --ATV - prin firma specializata

                              Dispune de:

                              --84 de locuri de cazare dintre care:
                              --18 camere duble
                              --12 camere triple
                              --2 combinate, compuse dintr-o camera dubla si o camera tripla cu grup sanitar comun
                              --1 apartament cu baie
                              --apă caldă şi încălzirea furnizate de o centrală termică automată proprie
                              --discotecă
                              --teren de sport
                              --Camping (3000 mp) - corturi si rulote
                              --26 casute din lemn cu 2 paturi

                              Comment


                              • #30
                                Mariane , ca sa ajungi la cumpana ai de mers 15 km pe drum forestier , am fost acu ceva ani cand era masina stock si tot nu prea a fost placut .
                                gandeste`te ca`ti mai suntem stock la suspensii.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google