Propunere Intalnire Nationala Nr.6 Logan Club 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Subscriu, drumul e doar pentru colegii cu masini stoc, dar fofule lasa ca merg eu in fata cu plugul sa fac loc)
    Hai sa alegem cateva locatii sa le supunem la vot
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #32
      Buna ziua! O intalnire la Sovata(sau in zona) - lacul Ursu baie, plaja;
      - Salina de la Praid
      Este in mijlocul tarii si e usor de ajuns din toate judetele. Intalnirea poate avea loc in luna August.
      Sunt de acord si cu Cabana Cumpana, zona este superba. Drumul este dificil dar merita.
      Daca doriti off-road si doriti sa incercati puterea masinii si indemanarea soferilor va recomand Cabana Bolboci sau Padina in M-tii Bucegi. Drum forestier 25 Km. Zona de o frumusete rara, in mijlocul naturii si salbaticiei. Ce ziceti aveti suficient curaj? Acum 4 ani pe 19 mai zapada in unele locuri era de 2 ori cat masina.

      Comment


      • #33
        Dovada pentru carcotasi.
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Originally posted by CataFOF View Post
          Mariane , ca sa ajungi la cumpana ai de mers 15 km pe drum forestier , am fost acu ceva ani cand era masina stock si tot nu prea a fost placut .
          gandeste`te ca`ti mai suntem stock la suspensii.

          Zii si lui Mario..la locatia propusa de el drumul forestier are vreo 50 de km si aia pe site-ul lor zic ca sunt si ceva gropane de trecut!
          Dar nu-i nimic ,,inalti si tu masina cum a fost asta iarna,,stok.

          Comment


          • #35
            Nu va puteti hotari?

            deci, sa vedem ceva propuneri concrete!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #36

              salutari din partea lc giurgiu.. uitati aici alta locatie ((poate poate)) ce ziceti @!

              Comment


              • #37
                Zona Sovata - Praid - Lacu Rosu - Bicaz ar fi superba pentru asta,sunt multe de vazut si e si usor accesibila.Ca perioada ar fi super in prima jumatate a lunii iunie - inainte sa inceapa concediile cu adevarat.Hm?

                Comment


                • #38
                  hai ca am nimerit si eu din greseala p-aici.
                  deci, pentru cabana cumpana sunt 2 drumuri, unul mai minunat decat celalalt. cel pus de cata in poza stanga de la baraj vidraru si altul "pe la coada" lacului pana-n Piscu Negru. amandoua sunt drumuri pietruite frecventate in special de masini 4x4 si camioane care cara busteni. cat timp nu ploua eu zic ca se ajunge si cu masini cu garda coborata pana acolo. ultima data am fost cu un vw caddy acum cateva luni pe al 2-lea traseu si s-a mers fara pb in ciuda cateorva zone unde drumul a ales sa se duca in lac...

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by costyn955 View Post
                    deci, pentru cabana cumpana sunt 2 drumuri, unul mai minunat decat celalalt.
                    Cand zici minunat in ce sens este??..Bun sau Rau??,,,adica drumurile sunt bune fara prea mari proleme sau sunt praf si pulbere??

                    Comment


                    • #40
                      primul de la vidraru in st ai sanse mari sa-ti rupi masina la propriu. celalat e circulabil dar... fara rabdare nu faci nimic.
                      daca ajung in saptamanile urmatoare sa dau o tura pe respectivele drumuri va dau informatii "calde" in caz ca s-a schimbat ceva....

                      Comment


                      • #41
                        cel mai ok sper sa ramana drumul regelui , aka transalpina.

                        Comment


                        • #42
                          Vreau sa vad cateva locatii ca propunere....

                          Si anume, cu
                          1..
                          2..
                          3..

                          Daca se continua cu aberatii, nu gasim numitorul comun!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #43
                            Nu s-a mai scris nimic de 1 saptamana. Ori cineva lucreaza in speranta sa ne putem vedea si anul acesta, ori nu are lumea timp sa intre sa propuna o locatie. Sper sa ne intalnim si anul acesta, chiar daca vom fi putini, dar conteaza sa fim impreuna la un gratar si o bere si sa mai stam la o pveste. Eu am propus Platoul Padis si as mai zice Transalpina. Acum asteptam mai multe propuneri. Eu unul voi veni sigur oriunde s-ar face.

                            1. Platoul Padis sau Transalpina
                            2..
                            3..
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mario Popa View Post
                              Eu am propus Platoul Padis si as mai zice Transalpina. Acum asteptam mai multe propuneri. Eu unul voi veni sigur oriunde s-ar face.
                              1. Platoul Padis sau Transalpina [Mario Popa]
                              2. La mare [Niki B]
                              3.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #45
                                1. Platoul Padis sau Transalpina [Mario Popa]
                                2. La mare [Niki B]
                                3. Transalpina Obarsia Lotrului [17PnF]
                                4.
                                5.
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google