Propunere Modificare Logo Forum.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    "Prietencutine" are dreptate in legatura cu logo-ul dar problema e ca sunt 2 site-uri cu marca Dacia, Dacia club si Logan club. Era super fain daca era doar un singur site de exemplu " Comunitatea Echipa Dacia" si atunci da, mergeau puse toate marcile de Dacia dar asa trebuie pus doar Loganurile.
    Era frumos sa fie o uniune si sa fie facut un singur site Cred ca iesea ceva super. Pe viitor poate se intalnesc administratorii pentru un proiect maret
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #17
      Celalalt forum e bazat pe toata gama dacia, de la cel mai vechi autoturism marca Dacia pana la cel mai nou (probabil)...
      Forumul asta s-a axat pe logan si atat, fie el mai nou sau mai vechi...
      sigpic

      Comment


      • #18
        PrietenCuTine are dreptate. Si eu sunt pentru toate modelele.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #19
          Christnacht eu prefer sa pastrez alta atmosfera pe forum aici , comparativ cu ce e dincolo ,asa ca as prefera sa nu asociem deloc numele acestui forum cu celalalt
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #20
            De ce s-a abandonat aceasta idee?
            Ca vrem, ca nu vrem, a mai aparut totusi un model in familia Loganului care ar trebui sa apara in logo-ul forumului ca doar asa ii spune - LoganClub. Nu prea ma pricep sa lucrez ca altfel as fi propus eu o varianta de new logo!

            Comment


            • #21
              Este simplu... Gasim pe cineva care sa faca acest logo?

              Un PNG : 1,140px × 228px

              Propuneti 2-3-10 variante...

              Pastrati culorile, poza sa fie cat mai clara, fara masini personalizate!

              BAFTA!

              Comment


              • #22
                Mai trebuie retusat... dar ca idee .
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  si am uitat sa specific.. exista si un premiu pentru cel care face cel mai reusit Banner Logan Club.

                  Moderatorii aleg cel mai reusit Banner.

                  Comment


                  • #24
                    de preferat sa veniti cu un banner gata facut, nu doar o idee sau o schita nefinistat.
                    cand se aduna mai multe bannere, vom supune la vot.
                    puteti testa cat vreti, sa remodificati, puteti comenta pe seama respectivelor bannere, comentati, criticati, aduceti idei/imbunatatiri.

                    important e sa apare bannere care vor fi supuse la vot

                    later edit
                    ca sa nu mai fie probleme cu voturile/clone etc, moderatorii vor alege bannerul castigator
                    Last edited by crististreulea; 21 January 2013, 00:01.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #25
                      Pai ori votam, ori nu votam??? Ori votam degeaba???
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Nu este cu vot. Asteptam propunerile!

                        Comment


                        • #27
                          Se poate inchide?

                          Comment


                          • #28
                            ar trebui inclus si mcv nou daca tot se modifica, sa fie cu adevarat actual.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #29
                              Cel mai bn ar fi logan 2 , mcv 2 , ph2 berlna , ph2 mcv

                              Comment


                              • #30
                                skandal te rog sa nu inchizi topicul.
                                In weekend vin eu cu o propunere.
                                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google