Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    se lucreaza

    Comment


    • #32
      Anul asta nu se mai organizeaza concursuri cel mai tare exterior lvl1, 2, 3, cele mai tari jante etc?
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #33
        Cred ca s-a uitat anul asta.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #34
          deocamdata nu este timp dar o sa ma ocup si cu asta .. plus marea problema... BUCURESTIUL .. cum facem sa departajam ? astept idei ... nu mai vreau discutii de gen... BUCURESTENII se voteaza intre ei .. si sunt multi ..

          acceptam ideea si ii dam drumul sau veniti cu o solutie ..

          cu siguranta se va face ...

          Comment


          • #35
            Pai se interzice a se vota bucurestenii intre ei ).Nu conteaza poate sa fie ca anul trecut cu voturi la vedere oricum m-am obisnuit cu ideea de a fi Bucurestiul pe primu loc (asta nu ca unii nu ar merita).Tot ce conteaza e sa dam drumu la concurs rafuiala o sa fie dupa .
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #36
              ok , dar ideea era , ca acum sa fi scris si carcotasii nu numai tu :P

              deci daca nimeni nu are nimic de comentat ... ii dam drumul ... dar mai astept totusi cateva zile sa vedem daca mai are cineva ceva de scris

              Comment


              • #37
                Cred ca ar trebui sa scoti topicul mai la vedere,probabil multi au uitat sa mai intre si pe sectiunea asta.Ar merge sa il pui sticky in sectiunea my ride asta e doar o parere.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • #38
                  Parerea mea este sa inceapa concursurile. Chiar avem de unde sa alegem...masini din ce in ce mai frumoase si mai puternice
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by skandal View Post
                    deocamdata nu este timp dar o sa ma ocup si cu asta .. plus marea problema... BUCURESTIUL .. cum facem sa departajam ? astept idei ... nu mai vreau discutii de gen... BUCURESTENII se voteaza intre ei .. si sunt multi ..

                    acceptam ideea si ii dam drumul sau veniti cu o solutie ..

                    cu siguranta se va face ...
                    Daca se pune votul la vedere iar patim ca anul trecut,"s-au votat intre ei!!!!" s.a.m.d.

                    Daca userul care voteaza nu este vizibil, ci doar numarul de voturi...iese si mai rau )))

                    Propun cu vot vizibil si cu justificarea scrisa a votului " de ce l-ai votat pe x-ulescu".
                    Nu justifica votul,sters votul...

                    My 2 cents
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #40
                      sa se includa si un numar minim pe posturi, pentru a evita eventualele conturi nou create pentru a vota.
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #41
                        Florian..exista detectorul de clone
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #42
                          Buna observatia lui Florian,Mateo fi mai explicit cu detectorul ala chiar exista sau ai zis la misto.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • #43
                            Chiar este.Moderatorul/Adminul foloseste aplicatia pentru astfel de situatii
                            Last edited by matheo66c; 10 July 2011, 18:50.
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • #44
                              "Detectorul de clone" iti gaseste userii care au cont de pe acelasi ip daca nu ma insel, iar eu fiind abonat la firma n, la o simpla resetare a routerului mi se v-a schimba ip-ul. atunci cum mai dai de el? Sper ca nu am gresit cu nimic din ce am spus, eventual sa ma corecteze un moderator cu un acces mai mare si experienta ceva mai mare.
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • #45
                                E vorba de IP-ul rutabil, ala dat de ISP si care ramane acelasi indiferent de cate ori restartezi Routerul. Doar in caz de DHCP sau IP Dinamic sa faci o cioaca...dar Detectorul de Clone nu se bazeaza musai pe IP.

                                Acum se poate reveni la ontopic.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google