Propuneri In LoganClub Mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ok ai sa facem ca la carte, vreau si eu sa vad care candideaza pentru ocuparea postului de co-organizator si fotograf oficial, ca dupa aceea sa deschid un thread pentru a vota cine va fi ales pe postul respectiv, si vreau nume in dreptul fiecarui post ...

    Co-Organizator
    1................
    2................
    3................

    Fotograf Oficial
    1..................
    2.................
    3.................
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #17
      Salut.Ktl asta trebuia facut de prima data,sa aibe sanse egale fiecare."Dar niciodata nu-i prea tarziu".
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ok ai sa facem ca la carte, vreau si eu sa vad care candideaza pentru ocuparea postului de co-organizator si fotograf oficial, ca dupa aceea sa deschid un thread pentru a vota cine va fi ales pe postul respectiv, si vreau nume in dreptul fiecarui post ...
      Aici nu ma intereseaza.Dar propun pe:
      -Fane
      -ionut-aic
      -si daca mai sunt doritori nu cred ca se supara nimeni sa se inscrie sa avem de unde alege.
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------

      Co-Organizator
      1................
      2................
      3................


      Fotograf Oficial
      1.Augustin(dar sa stiti ca eu nu pot fi intodeauna prezent:motivul-indatoriri familiale)
      2.................
      3.................
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #18
        Nu mai are rost sa discutam despre Co-Organizator pe bune,eu zic sa va axati mai mult pe fotograf...Trebuie ales si cum ziceai si tu Augustin trebuie sa fie un membru care sa apara la majoritatea intalnirilor...
        sigpic

        Comment


        • #19
          Nu ati ales fotograful oficial???Augustin mi se pare potrivit pentru a fii fotograful LCM...In lipsa lui putem facem si noi ceilalti poze!!!
          sigpic

          Comment


          • #20
            Salut.Asta vor decid colegii de la LCMioveni-cei care mai apar la intilniri.
            Mersi Rricko21-Ionut pentru sustinere.
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #21
              Salutare!!!m vazut atunci la regionala pe cei din lcBucuresti cu stegulete,mie unul mi-a placut ff mult.Vad ca si cei din pitesti fac,si de aceea propun sa Facem si noi stegulete,cred ca ar da mai bine.Acum ramane sa stabilim,ce?cum?si ce fel?
              Daca sunteti de acord sau nu?
              Numai bine.
              ps:poate vedem ce model fac cei din pitesti si poate ne hotaram si noi la ceva.
              Multumesc si numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #22
                Salut.Chiar nu intereseaza pe nimeni??????????????
                alo!!!!!!!!!!!
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #23
                  suna interesant , si mie mi-au placut foarte mult steguletele celor care au venit la noi din alte judete, cred ca e un subiect care merita discutat , asteptam pareri si idei :*
                  Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                  Comment


                  • #24
                    Salut.Oricum vad ca nimeni nu intra pe acest thread.
                    Asta vom vedea.
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #25
                      daca vreti veniti azi la ora 9 la stadion sa le vedeti....si va pun in legatura cu baiatu care ni le-a facut....
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • #26
                        Salut.Alex,poti pune o poza cu steguletele sa le vada si baietii.
                        Oricum vad ca aici e un subiect mort.Pe nimeni nu intereseaza(inca).
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • #27
                          nu cred ca o poza ar fi deajuns .... vino cu un steguletz la intalnirea de duminica si flutura-l la fiecare in fatza ;)) daca nici asta nu va merge nothing will
                          Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                          Comment


                          • #28
                            Duminica incercam sa le fluturam la Sibiu...voi ce paziti acasa?...cei care ati putea veni...

                            Comment


                            • #29
                              Salut Eu nu pot veni,am "programare"la tara.E de mult programata.
                              Poate alta data.
                              Numai bine si distractie placuta.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • #30
                                deci cum a ramas pana la urma cu steguletele ? ...
                                Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google