Propuneri ora si zi pentru intalniri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    sa se faca la 19
    BC-69-PAD,,,va saluta
    sigpic

    Comment


    • #92
      E bine si la 19,00.Incepand de azi?

      Comment


      • #93
        o da vad destule pareri si asa satm cate o orar doua asa ca nu vad care e problema
        si daca ma superi nu-i asa ca e

        Comment


        • #94
          Deci cam 5 suntem de acord pentru duminica ora 19. Si asa se pare ca dupa participarea de azi ora 18 nu prea mai e buna.
          Pentru cei care nu si-au exprimat opinia inca, va rog sa o faceti pana vineri seara si apoi stabilim ce si cum.

          Comment


          • #95
            ionut ti-am vazut MDV -ul la mine la scoala,ce faci??te faci licean? am vazut k vrei sa iti cumperi un xantia pe diesel,nu-ti mai place loganelu??;))
            BC-69-PAD,,,va saluta
            sigpic

            Comment


            • #96
              Propun sa schimbam ora de intalnire,s-o facem pe la 10-11,seara e cam greu pentru multi dupa cum se vede le intalniri[gratare,sprituri].

              Comment


              • #97
                Chiar nu-si da nimeni cu parerea?

                Comment


                • #98
                  deja pe la 10-11 seara, dupa sprituri, cred ca vor motai toti sprijiniti pe masini si vor cauta patul. cred ca cel mai bine ar fi 8-9 dimineata. entuziasmul ar fi mai mare si nu mai ar cadea micii greu la stomac.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    La 10-11 dimineata m-am referit.

                    Comment


                    • Originally posted by tdan08 View Post
                      ... cred ca cel mai bine ar fi 8-9 dimineata. ...
                      E bine si atunci, dar cine ma trezeste si pe mine?

                      Comment


                      • eu nu sunt de acord cu ora 10-11. eu majoritatea duminicilor merg in calatorii prin judetele invecinate cu bacaul si plec pe la 8-9. eu zic sa o lasam tot la 19.00 pt ca de acum incepe sa se intunece si lumea ar trebui sa fie acasa sau prin bacau pe la 19.00 si din septembrie sa revenim la ora initiala 18.00. parerea mea.

                        pana la urma astept opiniile membrilor care nu prea vin. schimbam ora cum doresc ei, numai sa ne onoreze cu prezenta. fac eu cumva sa ajung fie la 10 dimineata, fie la 10 seara sau chiar la 12 noaptea. daca asta e motivul pt care nu prea apar la intalniri hai sa schimbam ora sa vedem daca mai apar noi fete(sau vechi).
                        sigpic

                        Comment


                        • Sper c-a inteles cine trebuie apropourile.

                          Comment


                          • pana la urma ramane intalnirea tot duminica la ora 19?? ca propuneri si sugestii, dupa cum ma asteptam, nu au mai venit.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cam asa se pare. Cum alte propuneri nu au venit si nici nu si-a exprimat altcineva punctul de vedere pentru ora 10-11 dimineata, ne vedem duminica la 19. Eventual discutam atunci o alta ora.

                              Comment


                              • va referiti la mine??
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google