Propuneri ora si zi pentru intalniri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la tine, stai linistit

    Comment


    • mai am oleaca si imi apare o -ul langa l
      cat despre subiect as zice si eu ca trebuie schimbata ora dar n-am idee pe cand

      si...din pacate nu pot veni azi
      Last edited by ROLion; 16 August 2009, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • ora se schimba in functie de opiniile membilor. daca tu nu stii cand, noi ce sa intelegem?? atat timp cat nu vin sugestii, ramane tot la ora 19.00.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ROLion View Post
          mai am oleaca si imi apare o -ul langa l
          Daca sterg posturile off-topic nu mai apare

          Comment


          • Originally posted by ROLion View Post
            mai am oleaca si imi apare o -ul langa l
            cat despre subiect as zice si eu ca trebuie schimbata ora dar n-am idee pe cand

            si...din pacate nu pot veni azi
            Scuze de off topic. Daca vrei sa-ti creasca numarul de posturi,fa si tu ca un coleg de-al nostru,posteaza cat mai des "ceva nou?"
            Last edited by KELBURTOS; 16 August 2009, 21:55.

            Comment


            • Am cazut de acord aseara sa facem intalnirea saptamanala comuna cu cei de la renaultclub.Ei prefera intalnirile in cursul saptamanii.De exemplu joia la 7 in parcare la MALL.Astept pareri si sugestii.
              Last edited by nsa; 7 September 2009, 21:47. Reason: Mutat la Propuneri intalniri

              Comment


              • azi ma gandisem si eu sa postez la propuneri intalniri.
                propunerea mea era legata de ora. as vrea ca incepand de acum intalnirile sa se tina la ora 6. am intrat in toamna si se insereaza destul de repede. daca ar fi sa fac poze, cele mai bune ies la lumina naturala si apoi tine si de motive personale pt ca atunci cand sunt schimbul 1 eu ma trezesc la 4.30 si as vrea sa fiu acasa pe la 20-20.30.
                sunt de acord ca intalnirea sa o facem impreuna cu cei de la reno, numai ca, daca va fi in cursul saptamanii eu voi veni la un interval de 2 saptamani. eu lucrez o saptamana schimbul 1 si o saptamana schimbul 2. duminica nu lucrez niciodata.
                in concluzie, varianta care imi convine cel mai mult este duminica, ora 6 sau joi ora 6, cu specificatia ca, joia, voi veni din 2 in 2 saptamani.
                acum, fiecare cum doreste, spune varianta proprie, supunem la vot si asa vom proceda ulterior.
                sigpic

                Comment


                • mie unu imi convine ora si cred ca duminica asta voi ajunge si eu la intalnire cu sau fara masina tot vin doar sa ma actualizati si pe mine cu privire la ora si poate si la zi...

                  tinem aproape
                  Last edited by ioneluxxl; 8 September 2009, 18:09. Reason: greseala de tipar
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • vad ca nimeni nu mai spune nimic aici.
                    reiau ideea. as dori ca intalnirile sa le facem la ora 6.
                    sigpic

                    Comment


                    • Personal n-am nimic impotriva, asteptam parerea celorlalti.

                      Comment


                      • ioneluxxl este si el de acord, sorin intotdeauna e cu noi, razvan nu are pc, asa ca il sunam noi si ii spunem si resul de oameni, ar trebui sa fie si ei de acord, mai ales ca nu ii vedem foarte activi si daca stam dupa ei nu vom lua niciodata o decizie.
                        asadar, ramane stabilit duminica ora 18. stefan, poti modifica si in semnatura ta ora.
                        sigpic

                        Comment


                        • la sfarsitul lui octombrie se trece la ora de iarna. dupa cum stiti toti, ceasul se da cu o ora inapoi, deci se va insera mult mai devreme. propun ca dupa acest eveniment, intalnirile sa se faca la ora 17.00.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da, ar trebui schimbata. De acord

                            Comment


                            • Si eu sunt de acord cu aceasta decizie

                              Comment


                              • propun ca sa trecem la ora de iarna si incepand cu urmatoarea duminica intalnirile sa fie de la ora 14.00. asa mai pot face si eu niste poze frumoase cand e soarele pe cer.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google