Propuneri Pentru Co-organizator Pentru Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by TM24ADY View Post
    Votez pt. b 13 dhp
    se ia in considerare votul tau
    Originally posted by TM80MAT View Post
    TM24ADY.... Tie ce sa iti luam votu tau in considerare cand tu nici macar nu vii la intalniri ???? Aici e vorba de voturi din partea celor care chiar vin ..........nu cei care vin o data ....isi pun niste stikere sa fie "In trend " si nu mai vin deloc ....ca is destui asa !

    Fara suparare ! Dar asa e !
    Matei te rog abtinete, acesta este un advertisment
    Originally posted by TM24ADY View Post
    Vin cand am timp si cand vreau la intalniri.Stikerele stai linistit ca cel de pe luneta e dat jos si va fi dat jos si cel de pe parbriz.Daca asa merge treaba cel mai bine sa nu imi fie luat votul inconsiderare.
    Adi faci cum crezi tu ,cu stikere sau nu , cand ai timp poti veni la intalniri , te asteptam.
    sigpic #

    Comment


    • #32
      Un vot si din partea mea ptr b13dhp

      Comment


      • #33
        Votul meu pleaca le fel spre Dhp , up Dhp deci !

        Comment


        • #34
          Si votul meu merge tot spre Cristi b 13 dhp , in primu rand chiar e prezent la intalniri, poate ajuta lumea si cu un sfat bun legat de eventuale probleme la masina.

          Comment


          • #35
            Originally posted by adimrv View Post
            mai 2 voturi
            Originally posted by TM24ADY View Post
            Votez pt. b 13 dhp
            3 vot
            Originally posted by tm 13 rfa View Post
            Un vot si din partea mea ptr b13dhp
            4 vot
            Originally posted by Fio View Post
            Votul meu pleaca le fel spre Dhp , up Dhp deci !
            5 vot
            Originally posted by Adi16v View Post
            Si votul meu merge tot spre Cristi b 13 dhp , in primu rand chiar e prezent la intalniri, poate ajuta lumea si cu un sfat bun legat de eventuale probleme la masina.
            6 vot

            Deci de probabil maine cel tarziu b 13 dhp este co-organizator
            sigpic #

            Comment


            • #36
              Originally posted by tm 13 rfa View Post
              Un vot si din partea mea ptr b13dhp
              se pun si voturile in familie?
              vrei organizata zi de zi?
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #37
                Cristi de la postul meu am scris ca mai are nevoie de 2 voturi si a primit 4 , e ok
                sigpic #

                Comment


                • #38
                  io l-as pune pe mat-u' co-organizator, sa-si dea in petic si apoi i-as scoate ochii c-a ratat momentu'.
                  colegu' MAT, cand o sa intelegi ca loganclub timisoara nu inseamna doar cei de la intalniri? sau te crezi stat in stat sau cu 2 perechi de oua daca mergi sambata la intalniri? nu cred ca tu esti in masura sa pui conditii, pentru ca daca ar fi sa judecam oamenii pe principiul "cine se aseamana, se aduna", multi dintre cei care vin cand esti si tu prezent ar fi catalogati gresit. stii tu bine despre ce-i vorba, nu vreau sa re-aprind discutiile. asa ca stai flexat...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #39
                    Incepem sa cautam un alt co-organizator ca din pacate actualul din martie/aprilie 2011 a dovedit spre deloc ca nu poate, este momentul pentru unul care poate si vrea.

                    Propunerea mea este Razvy - sa ii se ridice Banul si sa ma poata ajuta.
                    Last edited by crististreulea; 29 November 2012, 10:37.
                    sigpic #

                    Comment


                    • #40
                      toata lumea are dreptul sa incerce eu chiar nu mai am timp de asta
                      Last edited by b 13 dhp; 25 November 2012, 13:02.

                      Comment


                      • #41
                        @mrv: ca sa-l citez pe Caragiale: amice, esti idiot?
                        vrei razboi, sau esti doar intr-una din pasele proaste? spre deosebire de tine, eu traiesc in realitate, nu virtual, cum prost banuiesti tu. am o viata de trait, nu o functie pe un forum ma face sa ma simt implinit. stiu ca e greu de crezut pentru multi, dar ma pot cobora la nivelul tau, pe cand tu...asta iar va fi greu de crezut, pt la fel de multi, poate, ca te vei putea ridica la un niveul meu. asta ca sa stabilim din start de pe ce pozitii conversam... si apropo, schimba-ti, te rog, titulatura, ca faci Banatul si pe banatenii adevarati de rusine.
                        acum stai jos!
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #42
                          Mah, ce sa intamplat ??? de unde atata aciditate ??
                          Nu vreau sa fiu partinitor, dar una e sa comunicam prin forumuri si alta e face to face....

                          Comment


                          • #43
                            a fost un "report" la un post al meu pentru clona lui razvy, in care domnul mereveu si-a dat din nou, in petic. iar eu am o problema patologica, fac alergie la prosti...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #44
                              Danic, de ce nu ai vrea sa fii tu coorganizator? Vii aproape tot timpul, iar capul de pe umeri nu-ti serveste doar ca ornament pentru urechi...
                              Eu, nu numai ca te propun, dar cred ca ai face treaba buna. No offence.
                              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                              Comment


                              • #45
                                Nu vad rostul * etichetelor * de pe acest topic. De unde * ambitiile * pe forumul asta. Ce draq demonstram, atunci cand ne jignim. Eu sunt comvins, ca vad doar o parte a paharului, de aceea ma intreb si eu. Sunt putini care merita respect pe acest forum si Adi este unul dintre ei.
                                Intradevar eu unu nu il vad pe Razvy un coorganizator, doar din simplu motiv ca este prea acid si un tanar nelinistit....Iar eu nu vad rostul cocococoooorganizatorului, este fara rost si inutil. Parerea mea.
                                Last edited by crististreulea; 29 November 2012, 10:39.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google