Propuneri Pentru Co-organizator Pentru Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Seba View Post
    @mrv: ca sa-l citez pe Caragiale: amice, esti idiot?
    vrei razboi, sau esti doar intr-una din pasele proaste? spre deosebire de tine, eu traiesc in realitate, nu virtual, cum prost banuiesti tu. am o viata de trait, nu o functie pe un forum ma face sa ma simt implinit. stiu ca e greu de crezut pentru multi, dar ma pot cobora la nivelul tau, pe cand tu...asta iar va fi greu de crezut, pt la fel de multi, poate, ca te vei putea ridica la un niveul meu. asta ca sa stabilim din start de pe ce pozitii conversam... si apropo, schimba-ti, te rog, titulatura, ca faci Banatul si pe banatenii adevarati de rusine.
    acum stai jos!
    off topic
    Se vede cine coboara chiar ai cazut rau... eu am comunicat altfel decat tine ma refer la postare si se vede mai ales ce on topic esti si ai ramas in urma cu lozincile (mai cauta), nu mai sunt de anii de zile de actualitate, intradevar esti demn de urmat un real exemplu...

    Ps. Pui pe altii sa ma vaneze si sa arunce cu cartonase... penibil, de obicei adevarul deranjeaza...
    Ps2. Daca ma banezi imi inchizi gura mai usor, noi suntemi egali cel putin asa zice constitutia Romaniei...

    on topic

    Va rog propuneri pentru un co-organizator.

    - Propunerea mea este Razvy

    @danic - este nevoie de co-organizator pentru ca am nevoie.
    sigpic #

    Comment


    • #47
      ma propun eu ) vom tine intilniri bilunare sau trimestriale
      sigpic

      Comment


      • #48
        Vezi ca lumea pe aci e incordata....se simte oleaca de tensiune deampulea. Asa ca hai pe sectiunea bancul zilei... )

        Comment


        • #49
          Originally posted by adimrv View Post
          off topic
          Se vede cine coboara chiar ai cazut rau... eu am comunicat altfel decat tine ma refer la postare si se vede mai ales ce on topic esti si ai ramas in urma cu lozincile (mai cauta), nu mai sunt de anii de zile de actualitate, intradevar esti demn de urmat un real exemplu...

          Ps. Pui pe altii sa ma vaneze si sa arunce cu cartonase... penibil, de obicei adevarul deranjeaza...
          Ps2. Daca ma banezi imi inchizi gura mai usor, noi suntemi egali cel putin asa zice constitutia Romaniei...

          on topic

          Va rog propuneri pentru un co-organizator.

          - Propunerea mea este Razvy

          @danic - este nevoie de co-organizator pentru ca am nevoie.

          Off topic : Referitor la Ps 2 . Adi noi nu suntem egali . Asta se stie . Ceea ce zice constitutia Romaniei , este o mare porcarie . Asta o stiu multi oamaneni . Aceasta referire nu isi are rostul in aceasta discutie .

          Este prima oara cand Seba raspunde(izbucneste ) intr-un mod "mai putin delicat " pe forum . Pe o sectiune publica desigur . De alte sectiuni nu are rost sa se discute . Nu se ia in considerare . Si referitor la un real exemplu , nu am vazut decat pe unul singur pe acest forum . Si acela este Cristi Streulea . Restu sa nu mai zic . Is multi moderatori care o dau cu bata in balta , mai rau ca unii useri . Asta e mai trist . Si nu o data . De N ori . Si inca mai activeaza .

          ON topic :

          Propuneri de organizator / co-organizator pe Timisoara , nu are nici un rost . Atata timp cat in timisoara , pe sectiunea Intalniri sunt 275 de pagini . Din care sa nu zic cate sunt aiureli , si pe sectiunea Discutii banateni -sunt 196 pagini avand in vedere ca primul post a fost facut in 2008 , acum 4 ani . Mai sunt necesare informatii din 2008 oare ??? Tind sa cred ca NU .

          Plus ceea ce o zis si Danic si Seba , au cam mare dreptate . Eu nu sunt deacord cu Razvy ca fiind co-organizator , sau cine mai stie ce . E o persoana prea vulcanica si care are unele scapari .Face prostii cand apuca . Si nu asculta daca ii zici cu frumos-u . Asta nu inseamna ca e o persoana rea . Ca personalitate ma refer .


          Numa bine .
          Last edited by TM80MAT; 29 November 2012, 02:36.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by adimrv View Post
            Incepem sa cautam un alt co-organizator...
            Propunerea mea este Razvy - sa ii se ridice Banul si sa ma poata ajuta.
            i s-a refuzat cererea de a fi facut membru de culoare negru, ce-ti da impresia ca va fi facut organizator?


            este ok un co-organizator, nu este neaparat inutil. mrv'ul este mai putin activ/prezent in ultima perioada iar un co-organizator l-ar completa. nu este o critica, toti avem probleme si prioritati, absolut normal.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #51
              ) ce oameni duri
              sigpic

              Comment


              • #52
                Sa ne intelegem, am nevoie de un co-organizator (vad ca streu a observat) Cum de alfel e firesc si normal. Care sa ma ajute, nu povesti inutile sau functii imbecile.

                @mat - multumesc de sugestie, dar mai citeste printre randuri.
                @streu - stima si respect, 10+ pentru spirit de observare.
                sigpic #

                Comment


                • #53
                  Deci propuneti va rog

                  Eu il sustin pe Razvy mai ales ca stiu unde locuieste sa-l pot articula la nevoie.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #54
                    Degeaba il sustii pe Razvy, e prea irascibil pentru unii care nici macar nu-l cunosc/nu vin la intalniri

                    Ps - calm domnul si nu mai repeta acelasi fraze, avem timp sa intram in atmosfera sarbatorilor
                    Last edited by adimrv; 21 December 2012, 04:09.

                    Comment


                    • #55
                      Aprob pozitiv!

                      Comment


                      • #56
                        Deci propunere este Razvy cu 2 voturi altcineva ? Daca nu ii dam drumul
                        sigpic #

                        Comment


                        • #57
                          Eu totusi spun sa nu te grabesti. La cate am pe cap, nu stiu daca o sa mai dau pe forum sau o sa ajung la intalniri prea curand

                          Comment


                          • #58
                            ok, am nevoie de un co-organizator, rog propuneri
                            sigpic #

                            Comment


                            • #59
                              ce include fisa postului?

                              Comment


                              • #60
                                Razvy
                                Co-Organizator de Intalniri


                                Felicitari !!!
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google