Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    Am primit coletul ! Totul e in regula. Recomand pe turturel,foarte prompt !

    Cand mai strang comenzi te contactez. Merci mult !!! Bafta si numai bine !!!

    Pun si o poza :
    Attached Files

    Comment


    • Buna de comanda mea ce se mai aude???astept raspuns!!!

      Comment


      • multumesc de recomandari!
        @romy 19 - ai pm!
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • Ti-am dat si eu ieri un PM.

          In plus ma intereseaza daca poti face chestia pe care am atasat-o.

          Numai bine.
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

          Comment


          • @drone - culoarea e un pic mai inchisa decat egee. stikerul asta nu il pot face pt moment. pretul pt stikerele renault sport este de 15 lei fara taxe. 2 buc
            @bogdanell2009, @romy19 si @battery free - colertele voastre pleaca maine cu scuzele de rigoare!
            Stickere auto personalizate

            Comment


            • ti-am dat 2 pm-uri, sa imi raspunzi si mie. ms

              Comment


              • @am trimis pm si le-am primit si pe ce 2 de la dvs!
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • salutare domnu turturel ce mai faci merge treaba vad bafta in continuare si multe comeni vil recomand si eu pe turturel lucreaza bine si ff repede cu respect
                  sigpic

                  Comment




                  • Am lipit stikerele pe masina. Parasolarul il pun dupa ce schimb parbrizul. Pun o poza pentru turturel pe care il recomand cu incredere !
                    Attached Files

                    Comment


                    • da ok poti sa mi-le trimiti dar as mai vrea ceva...un stea cu romania si numele PITICU (asa cum apare pe masinile care se dau pe macadam adica steagu<drapelul> +numele lipite pe geamul lateral spate)...daci ramane renault f1 sport +steagurile cu dacia+drapelurile cu nume (///////// PITICU

                      da ok poti sa mi-le trimiti dar as mai vrea ceva...un stea cu romania si numele PITICU (asa cum apare pe masinile care se dau pe macadam adica steagu<drapelul> +numele lipite pe geamul lateral spate)...daci ramane renault f1 sport +steagurile cu dacia+drapelurile cu nume ([COLOR="Red"]#[COLOR="Yellow"]#[COLOR="RoyalBlue"]#[COLOR="Black"]PITICU fa-miun pret si da-mi apel k te sun eu o766275206
                      Last edited by piticu_RS; 12 February 2010, 19:26. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • salut.vreau si eu 4 buc de renault f1 team dar dimensiuni care merg 2 pt aripi si 2 pt bari astept pm cu pret .ms
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Am montat pragurile.. foarte frumoase au iesit.. recomand cu caldura.. daca vreti sa le vedeti, dati un click pe linkul de la semnatura..
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • multumesc tuturor de recomandari!
                            pt @dany av:
                            Attached Files
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • ms ms , abia le astept

                              Comment


                              • as vrea un parasolar pe albastru sau negru cu logan club valcea ......sau ceva de genu......s pt spate o adresa ceva ,,www..........etc
                                ce zici s poate s la ce preturi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google