Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    mii de scuze, stiu ca este interesul meu dar nu am avut timp, cand iau masurile am sa te sun...spor la bani in continuare...

    Comment


    • #62
      turturel, esti bestial... primul din stanga si primul de sus.
      Astept coletul. Dupa ce le lipesc pun si eu ceva poze.
      Merci. Toate cele bune...
      Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

      Comment


      • #63
        anunt valabil!
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • #64
          Salutare

          Recomanda-mi si mie ceva pentru a acoperii zona cu rosu din poza, mentionez ca vreau sa fie pt ambele parti ale masinii si nu foarte mare, zona este infundata si are in jur de 3/3 cm. Astept o recomandare cu ce s-ar potrivi pt zona aia si eventual un pret estimativ . Mailul meu este: mariusd444@yahoo.com

          Stima
          Attached Files
          Logan/Fluence

          Comment


          • #65
            domnul turturel sunt si eu interesat de 1 sticker pe care doresc sa il lipesc pe luneta spate. StreetSpirit's as vrea sa scrie pe el si sa fie o combinatie de alb cu gri inchis. Am folii negre pe masina si alte culori nu cred ca s-ar potrivi. As dori sa stiu daca imi poti face tu niste scheme de prezentare ca nu ma prea pricep in photoshop sau alte programe. as vrea sa fie ceva de genu scris ca si West Coast. Merci. astept un pm de la tine.
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #66
              domnu turturel, vin la tine cu 2-3 rugaminti si chiar as vrea sa ma ajuti :

              1 vreau sa te rog sa imi faci 2 stickere ca in prima poza care o atasez , dar culoarea lor sa fie ca in poza nr 2, nr 3 atasate (culoarea e, ca sa iti faci idee, un auriu nu foarte intens gen jantele de subaru), adica cat de cat apropiate la culoare cu jantele daca se poate ti'as fi arhi mega ultra recunoscator

              2 vreau sa imi zici daca ma poti ajuta prin a "face rost" de stickerele din poza 4 (evident culoarea jantelor)

              3 vreau 2 stickere renault f1 (albe) team dar cand primesc tot ce putem rezolva pui si stickerele f1 in "cotlet"

              4 HELP ! HELP !
              Attached Files

              Comment


              • #67
                @mariusd4 - ai pm!
                @r3dus - de asemenea!
                Attached Files
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • #68
                  Re

                  Vreau ceva de genul asta, dar in 3D pe argintiu cu umbra sau albastru dar as vrea o poza inainte sa ma decid, in loc de renault sa scrie dacia pe acelasi font care se gaseste pe masina .Marimea sa fie in jur de 25/15 cm , sa fie ceva finut. Daca poti posteaza-mi te rog o poza ceva cam cum ar arata pe albastru si gri platin, eventual si pretul tau cu taxe cu tot. Multam
                  Attached Files
                  Last edited by mariusd4; 8 December 2009, 12:08. Reason: dimensiuni
                  Logan/Fluence

                  Comment


                  • #69
                    @mariusd4 - am sa incerc sa fac zilele astea un model.
                    @criSTI68 - uite un model de stiker cu ce am vb azi.
                    pun poze cu auriul din dotare si cu stemele pt logan de culoare argintie pe fundal rosu.
                    Attached Files
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • #70
                      valabil!!!
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • #71
                        azi mi-a montat protectiile de praguri. recomand cu incredere. cu siguranta vom mai colabora!

                        Comment


                        • #72
                          multumesc dl leony.
                          sper ca am trimis pm tuturor celor care m-au mia intrebat cate ceva. in caz de nu..imi cer scuze si ii rog sa imi dea pm!
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • #73
                            Le am montat si eu , sunt foarte multumit

                            Le am montat si eu , sunt foarte multumit
                            pun si o poza pt exemplificare .
                            Last edited by pitoonu; 14 December 2009, 23:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #74
                              poza

                              Le am montat si eu , sunt foarte multumit
                              pun si o poza pt exemplificare .Mersi,
                              Attached Files

                              Comment


                              • #75
                                turturel este promt si lucru bine facut .puneti va imaginatia la incercare pt golanul vostru ,el produce!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google