Protest Scumpire Carburanti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    11. Cosmin

    Comment


    • #32
      Lista pentru urmatorul protest la benzinarii.
      1.aviatorul76
      2.barbu octav
      3.connexx
      4.edy
      5.dobrici.
      6.cristi
      7.paul
      8.andu
      9.radu
      10.dragos
      11.cosmin
      12.alexandru
      13.dialog
      14.kiki

      Comment


      • #33
        Cand se va face urmatorul protest?Sa pregatesc si eu maruntisul

        Comment


        • #34
          Pregatestel cat de curand ,vom face totul mai organizat se va tine legatura cu fiecare dintre voi la telefon.

          Comment


          • #35
            Se pare ca protestele sunt inutile.Petrom a scumpit cu 6 bani pe litru carburantii.Scumpirile nu se vor opri aici.Cred ca pe timp de vara tot mai buna este o bicicleta pe distante de maxim 10-15 km...

            Comment


            • #36
              Partea buna este ca eu am si scuter si bicicleta.

              Comment


              • #37
                Dar si scuterul consuma...putin dar consuma si el. Pana la sfarsitul anului cel mai ieftin carburant o sa ajunga pe la 6 lei. Dau un pronostic mai ceva ca la fotbal. O zi buna

                Comment


                • #38
                  cu 5 litri de benzina ma plimb cam o luna cu scuterul.

                  Comment


                  • #39
                    Un consum foarte bun dar nu poti face distante mari cu scuterul.

                    Comment


                    • #40
                      Pana sa am masina ,prin 2007 ,mergeam in targoviste de 2 ori pe saptamana,am fost si la fieni,vulcana-pandele,varfuri,toate zonele ,merge scuterul de rupe,are motor de yamaha,abia astept primavara.

                      Comment


                      • #41
                        Ce va ziceam eu mai sus? Au ieftinit oleaca cu 4 bani, sa se linisteasca apele, si apoi au scumpit cu 6 bani... Misto strategie
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Si statiile de la care se alimenteaza acum vor scumpi banuiesc. Au mai multi clienti si isi permit sa scumpeasca si apoi vom alimenta de la statiile de la care nu am bagat prima data si astia la randul lor vor scumpi. Sper ca m-ati inteles ce am vrut sa spun. Cert este ca ne asteapta multe scumpiri atat la carburanti cat si la celelalte produse

                          Comment


                          • #43
                            asta-i viata...

                            Comment


                            • #44
                              Urata viata. Sa inceapa mai repede razboiul. Vreau sa primesc o arma si multa multa multa munitie.

                              Comment


                              • #45
                                eu mi-am facut rezerva pe 2 luni 100 de litri, cu 3 lei litru de la prieteni, asa da!, de la pompa, personal cu cardul si nici cu banul nu mai bag o lunga perioada, protest si degeaba, de cand a intrat ILIESCU suntem un popor de sacrificiu, strangem cureaua zi de zi cum zicea un chior care este si avocat pe deasupra si ciuca batailor de joc a lor
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google