Protest Scumpire Carburanti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da ,esti multumit?

    Comment


    • #77
      ma inscriu si eu pe aceasta lista. cand este urmatorul protest?

      Comment


      • #78
        Aviatorule ma iei cumva la misto? Daca nu mai poti participa la proteste sau sa faci planul de bataie ca esti in vreun partid spune ca se va ocupa altcineva.

        Comment


        • #79
          Gogule cand o sa fii tu lider si o sa faci ce am eu acuma ,atunci sa vorbesti.
          Docamdata eu organizez la Pucioasa, intalnirile de orice fel.
          Te-am rugat sa vorbesti ce trebuie pe forum si de azi in colo nu mai avem ce discuta amundoi.
          Ne-am saturat de comentarile tale,incomode.Confunzi iar sectiunile pe LCP.

          Comment


          • #80
            Din cate stiu eu forumul nu este al tau si nici sectiunea Pucioasa. Daca nu mai fac parte din clubul tau o sa iti dau si stikarul si daca te jignesc cu ceva te rog sa imi faci raport la moderatori sa ma reduca la tacere.
            P.S. Ma cheama Cosmin nu "Gogu"

            Comment


            • #81
              Iara va certati pe forum, va rog frumos din nou daca aveti ceva de impartit folositi pm, telefonu fix, telefonu mobil, internetu, mesengeru, emailul, porumbelul calator, sau orice alta metode de comunicare.Sper sa fie ultima oara ca daca nu o sa iau masuri, si nu o sa va placa la nici unu.Sper ca m-am facut inteles, va multumesc pentru intelegere din nou.

              Comment


              • #82
                Ne sicanam putin nu ne certam. Mia placut partea cu porumbelul voiajor Octav. Numai bine

                Comment


                • #83
                  No comment.

                  Comment


                  • #84
                    S-a scumpit iarasi cu 3 bani pe litru carburantul din seara asta...

                    Comment


                    • #85
                      lasa si pe altii sa scrie aici,mrs.

                      Comment


                      • #86
                        Vreau sa scriu numai eu. Cui trebuie sa cer voie?

                        Comment


                        • #87
                          uite am vorbit cu octav si ceilalti ccolegi si am hotarat sa scrii numai tu pe forum,tu scrii ,tu raspunzi.
                          lasa-ne frate sa vorbim si noi ,nu vezi ca devii stresant,cum scriu eu ceva cum trebie sa d-ai replica,se vede ca nu ai altceva de facut...
                          Traim in Romania si asta ne omoara tot timpul...

                          Comment


                          • #88
                            barbuoctav: astia doi fac offtopic, se sicaneaza unu pe altu si asta de vre-o 2 pagini incoace. ia da-le cate un cartonas asa sa se calmeze amandoi.
                            laus2006_ro: asa ca idee din ce am citit in ultimele 2 pagini, de cate ori tu "gogu" ai postat ceva, a venit replica de la Nicu, tot el avand si "ultimul cuvant". deci nu are cum sa-ti interzica cineva sa postezi pe forum, cel putin nu atat cat respecti regulamentul.
                            aviatorul76: nu-i mai raspunde ironic si nu-l mai lua de sus cand i te adresezi, asa eviti ca persoana sa nu se simta ofensata. ai fi tu sefu', dar pestele de la cap se impute.

                            din punctul meu de vedere Cosmin are mai multa dreptate decat Nicu.
                            Last edited by crististreulea; 26 February 2011, 14:42.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #89
                              Atunci sa posteze nu mai el ,eu nu mai postez nimic.
                              Numai bine.

                              Comment


                              • #90
                                scumpire carburant...

                                Mai au un pic si fac carburantii 6 lei pe litru,mai protestam sau ce facem?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google