Provocare la MISCARE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa incepem lista pt ora 10
    1.bitza
    2.petre
    3.PoRo
    4.Alin

    Hai repede si restu pe lista!

    Comment


    • sa incepem lista pt ora 10
      1.bitza
      2.petre
      3.PoRo
      4.Alin
      5.Lada
      Hai repede si restu pe lista!

      Comment


      • sa incepem lista pt ora 10
        1.bitza
        2.petre
        3.PoRo
        4.Alin
        5.Lada
        6.costica (daca nu se supara astia ca-i cotonogesc)

        Hai repede si restu pe lista!

        Comment


        • deci cred ca suntem mai sunt cativa care nu sunt pe lista asa ca la 10 la teren
          sigpic

          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

          Comment


          • S-a facut!

            Comment


            • am "jucat" de ma doare spatele de la frigu care l-am tras in poarta

              Comment


              • S-a jucat foarte frumos in seara asta. A fost super!

                Comment


                • Originally posted by costyn955 View Post
                  am "jucat" de ma doare spatele de la frigu care l-am tras in poarta
                  si eu am jucat de ma doare tabla

                  Comment


                  • )) ladaaa cati palminai ai avut ma asta seara))))...omul meciului....ai ratat din toate unghiurile
                    S a vazut diferenta dintre "echipa" si induvidualitati)))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Pai noroc ca ai tabla buna ca altfel...era vai de vopseaua ta

                      Comment


                      • are are ..e din aia ruseasca)))))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • ce ruseasca ma ca la cate i-am zis aseara nici cel mai al dreaq tinichigiu nu il repara.nu am vazut asa ceva :un gol la 12 ratari.auzi ma foco da ce ne facem cu dai ca zici ca e din programu rabla,alearga o ora si apoi e mort.tot bosorogii raman la putere.ce au fugit ca potarnichiile cand au vazut ca mai au doar un gol in fata.oricum ei au avut 2 portari:cata si lada
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • mah ce aveti cu ladaa ,vi s-a pus la toti pata pe el,si,daca nu ar fi el ce v-ati face voi,ca alearga cat voi toti la un loc,si,daca a ratat aseara ce a avut putin ghinion nu trebuie sa fie tot timpul la fel deh,oricum el e tot timpul omul meciului si ca de final el e cel mai bun sac.(garda lui de corp).

                            Comment


                            • ce sa alerge 10 kg?baga si el acolo in fata portii olea acid ca sucu.eu eram fleasca si el ziceai ca e iesit din asternut.are timp vineri sa se revanseze.
                              lista pt vineri.se joaca moca .sucul si berea le dau eu pe bune.vineri la 10:
                              1.bitza
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • 1.Bitza
                                2.Champion (posibil + o persoana)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google