Provocare La Miscare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Provocare La Miscare

    M-am tot gandit sa postez acest topic, si uite ca azi i-a venit randul.

    Tot timpul 2-3-4 persoane se (ne) plangem ca nu mergem nicaieri, sau ca mergem foarte rar, ca unii nu vor sau unu au timp. Nu trebuie sa mergem toti, daca ne adunam 3-4 insi intr-o masina si punem fiecare 30 lei/caciula pentru motorina sau 40 lei/caciula pentru benzina putem sa mergem si noi intr-o sambata/duminica sa vizitam ceva care ne permite sa mergem si sa ne si intoarcem in ziua respectiva. Sau daca nu pur si simplu mergem si vizitam un oras (ca Sibiul), bem un 'ceva' la o terasa in centru, mai pierdem putin timp admirand imprejurimile si ne intoarcem.

    Ca si propunere ar fi din partea mea, ar fi Castelul Peles din Sinaia, sau in Bucuresti la Antipa, care este proaspat renovat imediat de 6 luni.

    Cel care face propunerea trebuie sa spuna destinatia la care s-a gandit, si data propusa, iar daca 3-4 insi putem merge in ziua respectiva, o punem de-o miscare.

    Propunerile se pot face cu o saptamana in urma, astfel incat sa avem timp de luat la cunostinta cu propunerea 'propunatorului'.

    Propunere:

    Deplasare Logan Club Brasov la Castelul Peles (asta pentru inceput, ca nici vremea nu stim cum se anunta), sambata/duminica, 21-22 ianuarie. Am pus asa departe, pentru ca inca nu stiu multi de acest topic, si sa fie timp de citit.

    La mine nu conteaza daca e sambata sau duminica, de aceea le-am pus pe ambele. Cine vrea sa facem aceasta scurta deplasare, il rog sa scrie ca e de acord si sa spuna si ziua, astfel incat sa vedem in ce zi putem mergem mai multi.
    Attached Files
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    aline nu ai sa vezi asa ceva, fiecare cu aia masii ai sa vezi ca nu ai cu cine
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • #3
      pai eu, tu si cu alienu deja formam 3, si putem da o fuga. daca gandim asa ca nu ai cu cine, nici ca o sa facem ceva vreodata. macar cate o iesire, doua pe luna. nu trebuie sa fim 8-10 ...
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        de ex sambata si azi am mers de 2 ori pe zi urmeaza si azi a 2 oara la sanius in poiana pe o partie pustie, nu am mai scris oe forum deoarece sunt convins ca nu vine nici unul ca are program cu catelu cu purcelu si asa mai departe
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • #5
          Imi pare rau sa vad asa o atitudine negativista din partea ta RMN, poate ai motive bine intemeiate cum s-a intamplat la intalnirea din ultima joi din 2011 dar esti mult prea sceptic deja in orice propunere. Acum legat de propunerea lui RMJ e foarte buna ideea si sunt de acord cu ea dar in afara de faptul ca vine sesiunea la mine altfel as fi venit si duminica sigur as fi venit la Peles ca ultima oara cand am fost acolo nici nu stiam cum ii zice...

          Comment


          • #6
            pe partie tocmai am vb azi cu alin si cu amici de ai mei sa mergem...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • #7
              racerule, si eu am sesiune, dar duminica pot sa o stric pentru asa ceva .
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                domnilor,v-as fi servit cu brio,dar dupa atatea ghiftuieli nu mai pot sa ma deplasez nicaieri,hai s-o facem mai prin martie sa mai sara fripturile din schema

                sigpic

                Comment


                • #9
                  pai mai facem si in martie. daca ne adunam acum 3-4 sa acoperim o masina putem da o fuga sambata. nu cred ca adi rmn si alienu nu ar veni, deci deja suntem 4 . asa de inceput.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    deci maine cum a ramas... mergem la ski cu sania sau nu???
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • #11
                      ma, eu viu, da' nu iti promit ca reusesc sa ma si conving sa ma catapultez. da' o sa fiu prezent. numa sa ma anunti de data asta.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        data trecuta nu am mai fost... asa ca ne vedem pe la 6-7 ?

                        cine se mai baga ?
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • #13
                          la 6 tre s-o duc pe serifa pana pe harmanului (sau prin zona, inca n-am primit indicatiile exacte) si pe urma vin si eu din urma daca va grabiti ca fetele mari, daca nu ne contopim intr-o masina si daca ne lasa sa urcam in poiana merem.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            se pare ca suntem numai 2 alin...
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • #15
                              cred ca nu o sa avem loc toti. ) dam o fuga daca e? tu te catapultezi de sus si eu te veghez la baza partiei .
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google