Radar Laser-judetul SIBIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by D-FENS View Post
    O fi avand aceleasi performante ca cele de pe Logan-rile politiei?
    Nu, ca e in banda K si este detectabil numai cand treci de el, deci numai cand razele bat direct spre tine.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Pai banda K imi arata si mie cand detecteaza radarul.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Asa o fi, dar asta e ecranat pe o parte, deci razele o iau numai intr-un sens, pe cand in masina politiei, razele ies si prin luneta si geamurile laterale.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Ce banditi!
          OK,am inteles,mersi mult.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20
            Originally posted by andrei View Post
            Ar trebui verificat cu un detector, daca e radar.
            in drum catre paltinis am trecut prin sacele si am vazut acest detector radar. pot sa va spun doar ca nu aveti nici o sansa in fata lui! Detectorul de radar si-a facut datoria... la doar 150metri distanta
            il vedeam pe stinga cu ochiul liber si detectorul n-a urlat pina la acea distanta de maxim 150m!
            am un detector cobra 9920 sau 9930 .. habar n-am.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #21
              Intr-adevar radarul ala de la sacel este o mare marlanie. Pe mine m-a prins si mi-a venit amenda acasa. ma interesez ca am pe cineva in sacel, cine comanda acel radar. din cate am auzit seful de post este cel care monitorizeaza. sa vedem. si de ce vine amenda asa tarziu? 1 luna!

              Comment


              • #22
                V-am spus eu ca nu e de joaca cu el! Daca monteaza belele din astea peste tot apoi am dat de dracu!Ar fi o solutie ,sa ne facem harti cu amplasarea lor intrucat sunt fixe!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #23
                  Va aparea pe mio map in curand un update cu toate radarele din romania.
                  Last edited by cristivsb; 10 March 2008, 11:33.

                  Comment


                  • #24
                    Nasoala treaba cu aburelile alea de radare.
                    Oare exista pt astea ceva care sa le buruieze? Sa nu-ti poate face poza?
                    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                    Comment


                    • #25
                      Pe bucata aia de sosea au murit foarte multi de aceea l-au montat

                      Comment


                      • #26
                        Ultima data am trecut cu 130 pe acolo...nu stiu daca era

                        Comment


                        • #27
                          O sa-l vad si eu vineri ...plec spre CJ ..am GPS-ul si detectorul din semnatura cu update-ul facut de pe speedcams.ro..sa vedem ce si cum! Apropo am vazut la intersectiile Calea Dumbravii cu Alba Iulia niste decupaje 2mX1,5 in asfalt.."legate" oarecum de stalpii de semafoare..are cineva idee ..sunt niste viitoare RED LIGHT?

                          Comment


                          • #28
                            Salut sibienilor.Vedeti ca acelea sunt radare exact cum sunt pe DN 1.Uitati-va si dupa o camera ceva care ar trebui sa fie prin preajma.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #29
                              SAu acele sunt pentru fluidizarea traficului si schimbarea timpului de semaforizare

                              Comment


                              • #30
                                Veneam dinspre sebes...Si eram in coborare spre sacel, din muntele ala, i-am dat calcai vreo 150 in depasiri...La vreo 500metri de radarul ala din intrarea in sacel am redus la limita legala, si la iesire din sacel...Hop....Ma trage pe dreapta, 139km/h acolo si lor ceva si aia a fost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google