Radare , Filtre , Controale Etc...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radare , Filtre , Controale Etc...

    Am facut acest thread ca sa ne ajutam unii pe altii de tot ce inseamna politia rutiera si ce locuri de panda au si nu numai.
    bag eu cateva importante

    radar cand iesi din pasajul Victoriei catre stefan cel mare , exact in dreptul Spitalul de copii.

    radar pe stefan cel mare in fata la circ pe sensul catre victoriei.

    radar pe mihai bravu dupa baba novac catre pasajul muncii .

    radar la strand ciurel catre pasaj lujerului , opresc la benzinaria luk-oil

    razii (spaga) aseara la intersectie fundenii cu sos. colentina , 2 echipaje erau , mcv nou , si rutiera.

    atentie la intersectie mare big berceni , stau ca pandarii sa vada cine nu acorda prioritate la pietoni

    vestita pta victoriei , mare grija la cele 2 semafoare de kkt dinspre bld kiseleff(ai verde la primul si la al 2-lea dupa 20 de metrii se pune instant rosu)+radare permanent , mai ales catre bld lascar catargiu.

  • #2
    Ai dracului politai sa nu le zici pe nume...Pana mai ieri plangeau ca nu mai au bani de benzina si ca bagau de la ei din buzunar si acum sunt peste tot ca ciupercile dupa ploaie.
    De unde frate atata banet pt benzinarele si radarele lor acum brusc ?
    Atentie si la soseaua Progresului dinspre Razoare spre Viilor!
    Soseaua asta este buna de prins vitezomani.

    Comment


    • #3
      radar uneori pe blv Unirii, politie permanent pe la Razoare, Sudului, Victoriei. Grija mare in general la trecerile de pietoni si pe unde opriti!!!! ca se filmeaza si dupa 5 minute vine ridicatul.

      Comment


      • #4
        Atentie politia !!!

        ATENTIE politie in tot bucurestiul,e mare razie pe itp-uri,rca-uri,jante,folie si numere imatriculare,ingrosate sau de alte modele decat cele standard,exclus cele departate facute de ei !!!mi-a soptit un bird la telefon
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • #5
          din cauza asta am si facut topicul , sa ne putem ajuta cat de cat.
          a dat draci`n ei nu alta....

          Comment


          • #6
            Pe Calea Plevnei intre intersectia cu Str Witing si Str Mircea Vulcanescu, cel putin de 2 ori pe saptamana se posteaza acolo la "filtre" si controale de rutina.

            Tot pe Calea Plevnei vis a vis de Casa Radio , aceleasi controale + radar pentru cei care vin dinspre Mircea Vulcanescu.

            Radar in fiecare noapte pe B-dul Grivita, inainte de Podul Grand stau intr-o parcare pe partea cu sina de tren si amendeaza la ambele sensuri.

            Acestea sunt cele mai recente care le stiu, exceptand pozitiile celebre de mai sus
            No Stress !
            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

            Comment


            • #7
              Pai au zis astia ca ,,,,cu RATB-ul sa nu mai mergem,cu Metrorex-ul nu avem voie si cu masinile nici atat! Sa nu mai fie poluare deloc,zero emisii de CO2.
              Acum plec la tara si o sa fiu nevoit sa merg regulamentar de frica zecilor de radare din comune si a celor ce or sa fie pana ies din Bucuresti , mai ales ca vine Pastele.


              Cu ocazia asta tin sa va zic ....PASTE FERICIT TUTUROR...si sa ne vedem cu bine dupa sarbatori si fara evenimente rutiere.

              Comment


              • #8
                Atentie mare...MARE ATENTIE... zilele aste sunt razii si gaborii stau la panda si ii inregistreaza pe toti cei care nu acorda prioritate pietonilor la trecerile de pietoni!!!

                Comment


                • #9
                  pai da , doar a fost ziua "prioritati pietonilor"
                  mare grija la ridicatul masinilor , am vazut ca a luat amploare si in sectoru 4

                  Comment


                  • #10
                    in sectorul 4 din nefericire a fost facut un contract cu o firma de ridicari masini. imediat au inceput sa puna semne de oprirea interzisa cu semnul aditional ca se ridica masini si chiar sa actioneze. ieri erau 4 masini care ridicau la spitalul Budimex

                    Comment


                    • #11
                      la trecerile de pietoni se stie aveti grija, radar mai nou se pune pe nicolae balcescu pana in potcoava
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by ten View Post
                        la trecerile de pietoni se stie aveti grija, radar mai nou se pune pe nicolae balcescu pana in potcoava
                        n. grigorescu cred ca ai vrut sa zici,ca pe n. balcescu,nema potcoava
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #13
                          asa da scuzeee
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • #14
                            ce ne faceam noi fara tine nene NYT??
                            vedeti ca si la Cora Pantelimon, seara stau 2 echipaje....m-au oprit si pe mine acum 2 saptamani jumate......prietenii stiu ce am facut
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • #15
                              aseara filtre la gara de nord si pe blvd Ion mihalache , vizavi de spitalul filantropia (aziv celor care mergeti pe kiseleff)
                              oprea c`am tot , acte , fiole , tuning etc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google