Radare , Filtre , Controale Etc...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Radar cand vii dinspre Crangasi spre Lujerului(exact dupa parc e radarul si te opreste dupa curba la benzinarie)ai dreacu, ii vad in fiecare noapte cand plec la munca...

    Comment


    • #17
      acolo stau mereu pentru ca este curba aia periculoasa....mereu sar masini in dambovita.

      Comment


      • #18
        e foarte cunoscut radarul ala de acolo

        Comment


        • #19
          Radar MCV la City Mall in drum spre Giurgiu ...
          sigpic

          Comment


          • #20
            am fost ieri la o plimbare pana la Cheia , era drumul "imbacsit" de radare , atat de Dn1 , cat si pe drumul spre Cheia.

            Comment


            • #21
              ieri am fost si eu oprit in fata casei poporului de un nene garcea, pt folie... am autorizatie si pe fata si pe spate/luneta ...i-am prezentat hartogaria si plasticele aferente, la care el: "si autorizatia pt parasolar ? "
              pai, pai, pai... de-a dreptul incredibil, nene!!! acum ne trebuie si autorizatie pt parasolar ????
              Last edited by ionut.c; 26 April 2010, 17:44. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                nu am ce sa iti faca pt parasolar ...taximetristii au totii cu numele firmei

                Radar aproape mereu este la fostul Policolor pe Bl-v Theodor Pallady in spre A2 ...si la linia de centura in drum spre cernica ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #23
                  pe centura radar? de cand? ca eu trec cam de 3 ori pe sapt si nu prea am vazut
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #24
                    Pe centura...de la podul de la Voluntari spre Otopeni stau radarele..mai ales ca este pe 3-4 benzi

                    Atentie la iesire din pasajul Obor spre Iancului pe Mihai Bravul...stau radare acolo aproape in fiecare seara.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #25
                      mariuse , ziua sau noaptea pe centura ?
                      parca tot 50 este limita si pe centura nu ?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by matheo66c View Post
                        Pe centura...de la podul de la Voluntari spre Otopeni stau radarele..mai ales ca este pe 3-4 benzi

                        .

                        Atentie la iesire din pasajul Obor spre Iancului pe Mihai Bravul...stau radare acolo aproape in fiecare seara.
                        Pe centura dimineatea le vad..cand mai plec la munca pe traseul asta

                        Da Cata...tot 50 este.
                        Last edited by matheo66c; 7 May 2010, 00:58.
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #27
                          aveti grija pe unde va parcati masinile mai bn le lasati pe stradute laturalnice decat pe bulevard neregulamentar ca vi le ridica

                          Comment


                          • #28
                            limita pe centura este 90, baieti. asa zice Ioana (gps)

                            pentru restul, e bine de avut o statie CB.

                            Comment


                            • #29
                              da da pe centura n-are cum sa fie 50 ma miram si eu
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • #30
                                A scris un coleg mai sus daca trebuie sa ai autorizatie pentru parasolar.

                                Nu trebuie da cum tu aveai autorizatie de folir fata spate si nu avea ce sa iti faca a gasit ceva pana la urma.

                                Astia sunt nu ai ce sa le faci.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google