Radare , Filtre , Controale Etc...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    La iesire din pasaj de la piata victoriei...spre obor...chiar langa spitalul Grigore Alexandrescu..noaptea baietii ne mai servesc radarul...

    Pe centura atat era in zona unde am zis eu ca baga radar pentru ca era zona in lucru..posibil sa fi modificat , nu contest
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • #32
      da, trebuie vazut cu atentie. oricum in general nu am vazut limitari. parca era totusi una prin jilava? data viitoare ma uit cu atentie pe stalpi si va zic. dar luati-va statie!!!va spun "colegii" si sub care tufis e ascuns garcea!

      Comment


      • #33
        Ieri erau la iesirea din Bucuresti spre Branesti, la Lebada. Periodic stau in acest loc sau mai sus aproape de sensul giratoriu. MCV alb cu noul radar.

        Comment


        • #34
          pe theodor pallady stau zilnic dupa ora 22, in sensul autostrada-soarelui - bucuresti
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #35
            Confirm si eu pe Pallady,baietii stau vis-a-vis de Policolor,au ei locul lor,stiu ca este drumul bun si ca au mereu pe cine sa taxeze.

            O data ce treceti de benzinaria MOL,inspre Constanta scapati de griji.
            O data ce treceti de benzinaria MOL,dinspre Constanta sa va faceti griji.

            Comment


            • #36
              Am vazut radar azi la prelungirea ferentari, si atentie pe sos panduri dupa intersectia cu academie stau baietii acolo aproape in fiecare sambata si duminica.

              Comment


              • #37
                la academie e aproape lege seara de seara ...mare grija la plecarea spre mare...si un anunt oficial noul radar se poate detecta cu orice tip de detector atata timp cat nu esti prima masina din coloana lucru verificat de mine in interiorul unui mcv cu radar nou..multumesc prietenilor de la circulatie ))))

                Comment


                • #38
                  Stiam asta
                  Poti sa fii si prima masina si o sa il detectezi,numai ca prea tarziu!

                  Comment


                  • #39
                    Un lucru ciudat la detectorul meu...Miercuri la intersectia Calea Rahovei cu Viilor(adica spre piata de flori de la Cosbuc) am avut o alerta LASER la detectorul meu.
                    Aceasta alerta nu am mai avut-o niciodata si sincer m-am si speriat in masina ca nu stiam ce se aude,,apoi a "zis aia din detector" ,,,LASER ALERT si am realizat ce era.
                    Asta ce o vrea sa mai insemne?! O fi adus astia ceva nou si nu au zis?

                    Comment


                    • #40
                      stai linistit.. trebuie sa recalibrezi detectorul.. si mi-a mi-a facut in pasaj la muncii si pe teiul doamnei
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • #41
                        stai calm,probabil erau niste gedai din star wars in zona!sau cine stie ce strontiu pun aia in apa aia la flori sa reziste!

                        Comment


                        • #42
                          Radar pe blvd Timisoara de la Plazza Romania pana la Valea Cascadelor in fiecare zi aproape.
                          Radar duminica pe Splaiul Independetei,de la biserica RaduVoda(parca)pana la targ la vitan
                          inclusiv pe celalalt sens.mare grija
                          Si pe Stirbei de la eroilor(parcul operei)pana prin spate pe la Cismigiu.
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • #43
                            radar si filtru la sange pe calea plevnei aproape de intersectia cu stirbei voda, in fiecare seara.

                            in seara l-am aruncat pe unu cu un bmw fix in radar, pacat dar nu imi pare rau
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • #44
                              Aseara, radar pe Stefan cel Mare , prin zona circului.
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #45
                                acolo e de asteptat seara sa fie radar...e linie drepata...si te mananca talpa..deci....e previzibila zona
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google