Raliul Iasiului 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raliul Iasiului 2011

    Salut la toata lumea , Iasi Rally Team , ne cere ajutorul , cu oameni pentru amenajat si verificat traseul , securizarea traseului in puncte critice , arbitri de recunoastere .
    Pentru cei care merg pe traseu li se deconteaza benzina , o masa rece si este vb si de niste banutzi dar nu stiu inca .
    Faza este ca , noi ca si club , vom aparea si vom creste in ochii pilotilor si celor care organizeaza aceste evenimente in Iasi si in tara .
    Ptr. cei doritori sa cunosca pilotii , ptr. poze si alte discutii recomand sa fie arbitri de recunoastere.
    Cred ca este un prilej bun de a mai iesi in evidenta in Iasi.
    Este parerea mea si o sustin , asa ca haide-ti sa facem ceva frumos si sa ramanem acolo pe catastiful raliurilor din iasi .
    Voi vb cu cei din staff , sa punem si banerul nostru pe speciala de la Rapa Galbena.
    Astept doritor si pareri.
    Multumesc de intelegere.
    P.S. Ptr. cei care vor participa , vor primi si materiale publicitare gen , tricou , sapca , mapa ..........etc. si ce o mai fi.
    Last edited by Steel; 9 August 2011, 19:24.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

  • #2
    mie mi se pare ok..eu unu ma bag..dar cam pe cand e??
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • #3
      Am uitat sa trec data raliului .....se organizeaza in perioada 22-23 septembrie , iar pregatirile vor incepe cred ca de pe 17-18 septembrie.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • #4
        poate ne prezinti miercuri mai pe larg steel!
        vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

        Comment


        • #5
          cred ca este oportunitatea cea mai clara de a arata ca inca suntem o familie,ca se pot baza pe loganclub iasi,iar pentru cei pasionati nu cred ca va fi vreo problema..am fost noi in alte orase si nu incercam sa facem ceva frumos in orasul nostru?hai sa ne mobilizam putin baieti,ce spuneti?
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • #6
            Poate voi ajuta si eu la organizarea acelui eveniment ... nu promit :-)
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • #7
              Raliu.....

              Steel, poti conta si pe mine. Un telefon doar!

              My Car

              Comment


              • #8
                Salut baieti, ma bag si eu la rally, nu stiu cand mai ajung pe la intalniri dar Steel ai numarul meu. Dai un telefon si ne intalnim oriunde sa vb.
                http://vladderdeicea.wordpress.com/

                Comment


                • #9
                  Raliul Iasiului 2011

                  Aici vor fi discutiile legate de propunerea lui Steel.

                  Comment


                  • #10
                    Mi se pare super ..eu unu as vrea sa ma bag ...si in plus , promovam Logan Club Iasi. Puteti conta si pe mine

                    Comment


                    • #11
                      Salut,

                      Steel pune-ma si pe mine in calcul la pregatirile din weekend.

                      Comment


                      • #12
                        unde e raliul ? ramane data de 22 septembrie ?
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #13
                          Am vesti pentru cei care vor sa participe la amenajarea traseului , unde pe data de 23-24 va avea loc Raliul Iasului 2011.
                          Toata treaba tine in felul urmator:
                          1.Pe data de 17-18 septembrie impartiti in doua echipe de 3-4 oameni , vom amenaja cei 100 si ceva de kilometri de probe , astfel - sambata Tacuta si Cioca Boca - duminica Madarjac si Sinesti
                          2.Pe data de 21 sau 22 amenajarea probei de incalzire de la Poieni.
                          3.Pe data de 23-24 se vor stabili un nr. de oameni care vor sta in punctele critice dar asta inca nu s-a stabilit.

                          Restul detaliilor vi le voi comunica in timp util
                          PS.Vom avea un banner la rapa galbena si unu pe proba tacuta sau cioca boca.
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • #14
                            steel credema daca as putea as veni cu cea mai mare placere dar na tu stii cum e cind esti familist cu obligatii serioase

                            daca la tine a cazut cu brasovul am iesit si eu din calcul

                            oricum multa bafta si succes in ceea ce faci,toate respectele mele din dotare pentru tine
                            Last edited by pmilogan; 15 August 2011, 21:43. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Cu parere de rau anunt ca nu pot participa la nici o etapa premergatoare sau din timpul Raliului Iasiului. Din cauza serviciului voi avea liber doar duminica pana la sfarsitul lunii septembrie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google