Rapid-Steaua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Iuli , puteai intra cu bricheta dar sa o folosesti pt aprinsul tigarilor nu pt aruncat . Daca vrei sa vezi un meci , te duci pe stadion , daca vrei sa arunci cu pietre te duci pe maidan .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • #17
      Originally posted by online24hh View Post
      Astai adevarat...... Jandarmeria era in concediu!!
      Ori cum nici stelisti nu erau prea cuminti
      Jandarmeria am inteles ca asigura ordinea in afara stadionului, in stadion responsabila cu ordinea e o firma de paza,dar oricine ar fi,ce trebuia sa faca, sa-l tina pe ala care a aruncat bricheta de maini ca sa nu o arunce? S-au luat masuri de securitate la intrarea in stadion,dar o bricheta poate fi ascunsa usor. Mai depinde si de mentalitatea suporterului,e constient ca face rau echipei, dar totusi face...probabil asa considera el ca-si incurajeaza echipa...
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #18
        AlBvIsInIu4eVeR

        Dragi stelisti ati auzit de gestul facut de Costin LAZAR in meciul cu Otelul?! ca pe Lovin F. toti il stim.

        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

        Comment


        • #19
          Sper sa batem miine seara, desi dupa parerea mea se va termina egal Steaua-Rapid.
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • #20
            sunt stelist, dar mi s-a facut asa o sila de fotbalul romanesc, de declaraii incompetente ale unora, de campania electorala a li basel care ii baga la puscarie pe toti care apuca...dar tot ma uit la meci. FORTZA STEAUA! sper sa batem...
            sigpic

            Comment


            • #21
              sa faca egal si sa profite CFR-u`

              Comment


              • #22
                eu sunt stelist..dar as vrea sa retrogradeze Steaua , ptr a sti si ei ce inseamna s-o iei de jos prin munca multa sa ajungi sus !
                Nu sariti pe mine, e doar parerea mea - NU JOACA NIMIC !!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  Steaua nu joaca mai nimic de cand e antrenor Lacatus, si jucatori sunt varza...columbieni aia,lovin...etc.

                  Comment


                  • #24
                    eu cred ca Steaua va castiga in fata Rapidului cu un scor strans! asa e...Steaua nu joaca nimic! dar nici Rapidul nu e mai presus!!!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • #25
                      doar rapid!

                      La un Steaua - Rapid orice rezultat e posibil 1 X 2. Aici nu mai conteaza locul in clasament, forma de moment a echipei, bani....va fi doar orgoliul sportiv, vechi de altfel care exista intre cele doua team-uri! Ce-mi doresc eu cel mai mult e ca arbitrajul sa fie corect si cea mai buna sa invinga.
                      P.S. : asta asa pt. voi ..... sa fie Rapid!

                      http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                      Comment


                      • #26
                        nu joaca Steaua nimik , dar sper sa bata .Si poate din vara vom avea si noi un antrenor adevarat , recte Dan Petrescu .

                        Comment


                        • #27
                          Daca nu vine un antrenor cu EXPERIENTA nu facem nimic nici in campionat , nici in afara ( daca mai ajungem vreodata). Nu avem ce sa facem cu Dan Petrescu sau Panduru sau Hagi .
                          Dan Petrescu a facut ceva f bun la Urziceni, unde nu se cerea rezultate iar jucatorii jucau altfel. In mom in care cineva vine la Steaua, omul o sa lucreze in presiune si numai cineva cu experienta poate rezista.( sau nesimtit ).

                          Eu zic hai Steaua in meciul cu Rapid dar raman la parerea ca nu ne meritam locul in clasament.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Thejock3r View Post
                            dar raman la parerea ca nu ne meritam locul in clasament.
                            la draq si suntem pe 4 ce sa mai zicem de rapid ca e pe 7
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              aia saracii macar au un motiv clar. nu sunt platiti. poate nici eu nu mi-as rupe gioalele pe de-a moaca...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #30
                                Pai nici jucatorii Stelei nu au luat bani de 2 luni asa zic astia in gazeta.Eu zic ca ne trebuie si un presesdinte, ca Argaseala e slabut rau desi este catelusul lui gigi.Mie mi-ar placea sa vina vama la Steaua.
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google