Rapid-Steaua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Un stelist convins.
    Si eu sunt de parere, ca un soc ceva, trebuie sa se intample. E boala lunga la Steaua de acum si lasa urme adanci in noi, suporterii. Aceeasi jucatori, de cativa ani buni si nimic bun. Culmea, in mai rau. Conducerea lasa de dorit. Fie vorba intre noi, niciunul dintre noi n-ar fi mai bun ca Argaseala, daca l-am avea pe JIJI deasupra. Tot aia ar fi.
    Referitor la meciul din seara asta... Daca ne scoatem ca in meciul cu Dinamo, nu m-as mira. Degeaba joci daca nu castigi. Am avut o mare sansa sa le-o tragem lui Dinamo si am perdut-o. Ca in meciul cu Germania din Giulesti. Peste 30 de ani ii mai batem pe nemti cu 5-1. Asa si cu Steaua, in meciul cu Dinamo.

    in concluzie, Rapid - Steaua , egal ,, solist "

    Comment


    • #32
      Cred ca o sa se termine egal .. desi sper sa castige Steaua printr`un miracol , la cum joaca nu are nici o sansa la victorie , dar sa vedem ))
      b 89 plk

      Comment


      • #33
        si eu cred ca se termina egal

        Comment


        • #34
          deci..ne-am luat-o.. ptr ca jucam f prost !!! Huaaaa joc laca..jos argaseala jos oieru sa vina oameni cu creier ca de prosti suntem satui !!!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #35
            Care-i "shcoru"?Am fost la munca....
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #36
              1-2 , gol spadacio(2) , gol Kapetanos

              Comment


              • #37
                ta
                ta ta
                ta tara ta ta ...

                Tineti-o tot asa !

                Comment


                • #38
                  Nu`i nimic sezonu viitor putem mai mult )) poate si retrogradam
                  b 89 plk

                  Comment


                  • #39
                    25 octombrie 2009
                    Steaua - Rapid (1-1)(0-1) D. Moreno 60'/ O. Herea 28'
                    1 - 1

                    ........si de 7 ani militarii nu reusesc sa castige in Ghencea in fata Rapidului!

                    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                    Comment


                    • #40
                      sunt constipati, pardon, crispati
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Liga I 18.04.2010
                        5 : 1
                        Ionita (7',17'),Cesinha 23', Constantin 33', Helder 73'/ Kapetanos 15'
                        Ce poti sa mai spui dupa un astfel de meci..decat definitia umilintei totale ori "Give me five"?! Un meci de pus la rana si de povestit nepotilor! Asta e Rapidul din Giulesti, iubeste-l si ai sa-nnebunesti!
                        _______________
                        R.I.P. Sandu Neagu......te vom iubi vesnic tu Eroule de la Guadalajara!

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • #42
                          extraordinar

                          Comment


                          • #43
                            no comment. s-au prostit cei de la steaua. imi pare rau pentru ei.
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #44
                              Jalnic ce se intampla in campionat.Nici nu vreau sa ma gandesc ce am cauta in UEFA.
                              Niste petarde,asta e adevarul,toti se gandesc numai la bani si faima.
                              Cel mai bine ar fii sa mai iesim in Europa peste vreo 10 ani,cand se va mai schimba cate ceva,sper.
                              In Romania,fotbalul se rezuma la Gigi Becali,Mitica Dragomir,Copos si Borcea alias AUTOSTIVUITORUL!!
                              Ce depravati !!

                              Comment


                              • #45
                                In sfarsit am mai batut si noi. Rapid-Steaua 0-1 si rapid adio Cupa Romaniei, cu emotii dar rezultatul conteaza pana la urma...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google